Reklama

Gang Albanii zarobił 2 miliony złotych

Trio pochwaliło się na swoim Facebooku ile zarobili dzięki promocji debiutanckiej płyty. Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba zainkasowali 2 miliony złotych.

Gang Albanii zarobił 2 miliony złotych

Obecnie płyta "Królowie Życia" sprzedała się w nakładzie 90 tysięcy egzemplarzy, co sprawiło, że album pokrył się potrójną platyną. Następnym wyróżnieniem będzie status diamentowej płyty (150 tysięcy egzemplarzy).

Reklama

Najprawdopodobniej sukces sprzedażowy nie byłby tak spory, gdyby nie fakt, że ZPAV zaktualizował zapisy i pozwolił na wliczanie streamingu do sprzedaży. Według przelicznika 2500 wyświetleń/odsłuchów to jeden sprzedany album.

W przypadku Gangu Albanii musimy również doliczyć nie tylko streaming i sprzedaż płyty. Grupa aktywnie koncertuje w całej Polsce, a sale zapełniają się do pełna, mimo iż formacja występuje bez Popka (ten kontaktuje się z publicznością na koncertach przez Skype'a).

Gang Albanii chwali się ile zarobił:

Ponadto Gang mógł nieźle zarobić na własnej kolekcji ubrań oraz napoju energetycznym, który trafił do sprzedaży pod koniec lipca.

Jeżeli dodamy, że jeszcze w tym roku grupa ma zamiar wydać drugą płytę, to może okazać się, że trio będzie w czołówce najlepiej zarabiających artystów w naszym kraju.

Zobacz klip "Napad na bank":

Sprawdź tekst utworu "Napad na bank" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gang Albanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje