Reklama

Fergie powraca z albumem wizualnym "Double Dutchess". Poznaj szczegóły

Jedenaście lat po debiucie Fergie zapowiada swój wizualny album "Double Dutchess", który ukaże się 22 września.

Fergie znów podbije listy przebojów?

Jedenaście lat po debiutanckim albumie "The Dutchess", ośmiokrotna laureatka Grammy 22 września powróci z następcą w postaci wizualnego albumu "Double Dutchess" wydanego sumptem jej własnej wytwórni Dutchess Music.

Reklama

Do sieci trafiły dwa nowe utwory: “You Already Know" z udziałem Nicki Minaj, który zapowiada się na hit nadchodzących miesięcy oraz otwierający cały album "Hungry" nagrany z Rickiem Rossem. Teledysk do tego ostatniego można już obejrzeć poniżej.

"W końcu się doczekałam!" - mówi 42-letnia Fergie i dodaje - “Poświęciłam tyle czasu - i nieprzespanych nocy, już po położeniu mojego synka do łóżka - na doprowadzenie ‘Double Dutchess’ do perfekcji. Czuję, że gotowy album prawdziwie odzwierciedla, kim jestem na każdym poziomie. Chciałam stworzyć wizualny album, ponieważ jest w nim zawarta wyjątkowa historia, bardzo bliska mojemu sercu. Poza tym, zakładając własną wytwórnię, chciałam zacząć z rozmachem. Całość jest w 100 procentach moją wizją. Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ją tak bardzo jak ja. Niedługo ruszam w trasę koncertową, więc do zobaczenia!".

Zobacz teledysk "Hungry":

Sprawdź tekst utworu "Hungry" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fergie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje