Reklama

Reklama

favst/gibbs mkną samochodem w klipie do "dddd"

W sieci zadebiutował kolejny numer z nadchodzącej płyty duetu favst/gibbs, "Hample". Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji. Zobacz klip do "dddd"!

W sieci zadebiutował kolejny numer z nadchodzącej płyty duetu favst/gibbs, "Hample". Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji.  Zobacz klip do "dddd"!
"dddd" to ostatni singel z nadchodzącego albumu "Hample" /Spontan Productions /materiały prasowe

Otwierający wydawnictwo numer "dddd" jest jednocześnie jedynym, na którym nie pojawiają się żadni goście. "dddd" opowiada o emocjach towarzyszących powrotowi do domu - dosłownie i w przenośni. 

"dddd" to kolejny singiel zapowiadający album "Hample" favsta i gibbsa, który ukaże się 10 grudnia. Materiał z płyty będzie dotyczyć głównie emocji związanych z pasji do motoryzacji i nocnego życia miasta oglądanego z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdą się m.in. utwór z PezetemZalewskim"Francuskie filmy". Wśród gości na płycie pojawiają się również Kiełas, SzpakuKukon.

Reklama

Sprawdź tekst do utworu "Francuskie filmy" w serwisie Teksciory.pl 

Niedawno duet pokazał klip do innego numeru - "Tour De France". W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet przenosi widzów w świat szybkich samochodów, mocnych bitów i nocnego życia. Wideo jest wypadkową kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. 

Sprawdź tekst do utworu "Tour De France" w serwisie Teksciory.pl

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL