Reklama

Reklama

Ewelina Lisowska: Natchnął mnie "Taniec z gwiazdami" ("Prosta sprawa")

Do dwóch milionów odsłon dobija już wakacyjny teledysk "Prosta sprawa" Eweliny Lisowskiej. "To piosenka o silnej, zdecydowanej dziewczynie, która wie, czego chce i nie będzie byle czego brać" - mówi wokalistka.

Ewelina Lisowska pracuje nad nową płytą

Po przygodzie w "Tańcu z gwiazdami" Ewelina Lisowska postanowiła stworzyć utwór, do którego można zatańczyć salsę. W nowym singlu "Prosta sprawa" manifestuje to, że jest o wiele bardziej pewna siebie i niezależna niż kiedyś.

"[Ta dziewczyna] jest na tyle niezależna, że nie potrzebuje być z kimś w związku, tylko po to, żeby ten facet był. Tylko czeka na takiego, który będzie odpowiedni. Ta piosenka dokładnie opisuje stan, w jakim obecnie się znajduję. Jestem na pewno o wiele pewniejsza siebie i przede wszystkim niezależna" - podkreśla Ewelina Lisowska w rozmowie z PAP Life.

Reklama

Plotkarskie media wcześniej rozpisywały się o rozpadzie jej związku z Bartkiem Śniadeckim, klawiszowcem Afromental, który miał ją zdradzić z transseksualistką Rafalalą.

"To piosenka osadzona w klimacie reggaeton (połączenie reggae z hip hopem, gatunek wywodzący się z Portoryko). Przy jej pisaniu inspirowałam się latynoskimi brzmieniami. Nie ukrywam, że natchnienie dał mi też udział w 'Tańcu z gwiazdami'. Chciałam napisać piosenkę, do której będę mogła zatańczyć m.in. salsę. Z nagraniem utworu w stylu, którego jeszcze nie prezentowałem, wiązało się pewne ryzyko, ale fani przyjęli ją bardzo pozytywnie" - podkreśla Lisowska.

"Pomysł na teledysk narodził się bardzo spontanicznie. Nie mieliśmy dużo czasu, by zrealizować wymarzoną koncepcję. Więc wpadliśmy na pomysł, żeby zmontować ujęcia z moich podróży, wyjazdów na koncerty. Chcieliśmy pokazać taką Ewelinę Lisowską, jaką jest, na co dzień, bez zbędnego anturażu i upiększeń. Moi fani dowiedzą się chociażby, że często śpiewam w samochodzie (uśmiech)" - mówi wokalistka.

Sprawdź tekst piosenki "Prosta sprawa" w serwisie Teksciory.pl!

"Prosta sprawa" jest zapowiedzią nowej płyty Lisowskiej, ale...

"Album będzie zupełnie inny. Ale planuję wydać go w wersji dwupłytowej. Na jednej płycie znajdą się piosenki w stylu 'Prostej sprawy', czy też inne moje single radiowe, które jeszcze nie weszły na żadną płytę. A płyta klasyczna, nad którą teraz pracuję, będzie dużo bardziej subtelna, melancholijna. Poruszę w niej taką tematykę, która dotyka mnie najgłębiej. Ta płyta będzie bardzo osobista. Jej premiera odbędzie się jesienią" - zdradza.

W nagraniach nowego materiału pomaga jej m.in. Damian Ukeje.


INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje