Reklama

Ewa Farna zaskakuje nową fryzurą [INSTAGRAM]

Kobieta zmienną jest - Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Nową fryzurę pokazała na swoim profilu na Instagramie.

Kobieta zmienną jest - Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Nową fryzurę pokazała na swoim profilu na Instagramie.
Ewa Farna już tak nie wygląda /AKPA

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale i w sąsiednich Czechach.

Już jako nastolatka została dostrzeżona przez Leszka Wronkę, który do 2016 roku był jej menedżerem.

Polskiej publiczności dała poznać się dzięki swojemu brawurowemu występowi w "Szansie na sukces", który zapewnił jej zwycięstwo. Farna pojawiła się w programie w 2006 roku i miała wtedy 12 lat.

Na naszym rynku debiutowała w 2007 roku płytą "Sam na sam", a obecnie ma na swoim koncie już w sumie dziewięć albumów studyjnych (cztery nagrane w języku czeskim, a pięć po polsku, ostatni "Inna" ukazał się w 2015 roku) i takie hity jak: "Cicho", "Ewakuacja", "Nie przegap", "Na ostrzu" i "Wszystko albo nic".

Reklama

Przez ostatnie lata Farna przeszła nie tylko ogromną metamorfozę wizerunkową, ale i muzyczną. Sceny i studia nagraniowe to jednak nie jedyne miejsca, w których piosenkarska się spełnia. 25-latka prowadziła audycję "To lubię" w stacji RMF FM, była jurorką w "X Factorze" i "Idolu" oraz trenerką w "Bitwie na głosy", a w 2016 roku podłożyła głos do bohaterki filmu "Sing" Ash.

Obecnie jest kapitanem jurorów w nowym show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Zobacz cały trzeci odcinek:

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Ewa prezentuje nową fryzurę, która wzbudziła zachwyt wśród fanów.

Zobacz, jak zmieniała się Ewa Farna:

Prywatnie Farna jest żoną Martina Chobota - gitarzysty z jej zespołu. Para pobrała się w tajemnicy we wrześniu 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Farna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama