Reklama

Reklama

Ewa Farna odeszła z RMF FM. "Na brak pracy nie narzekam"

Ewa Farna odchodzi z RMF FM. Według Wirtualnemedia.pl stacja radiowa zrezygnowała z audycji "To lubię!" po 1,5 roku jej nadawania. Informację potwierdziła sama wokalistka.

Ewa Farna rozstała się z radiem RMF FM

Piosenkarka własny program "To lubię!" prowadziła od 11 marca 2017 roku. Co tydzień, w soboty o 15 przez dwie godziny słuchacze mogli poznać kulisy życia gwiazdy, posłuchać sekretów świata show-biznesu, uczyć się z gwiazdą języka czeskiego i słuchać utworów proponowanych przez artystkę.

W jesiennej ramówce RMF FM zabrakło jednak miejsca dla programu Ewy Farnej - stacja chce bowiem poszukać nowej, ciekawszej formuły. Audycja ma być prowadzona przez jednego z dziennikarzy rozgłośni. Radiostacja nie zdradza na razie, kto miałby okazać się zastępstwem wokalistki.

Reklama

Ewa Farna te doniesienia potwierdziła na Facebooku. Piosenkarka dodała jednak, że pracy nie straciła, a data zakończenia jej działalności w radiu (czerwiec 2018 rok) była już od dawna znana.

"Jak was informowałam, od września znowu inne, nowe wyzwania, które wymagają zaangażowania, nie można połapać wszystkich srok za ogon" - napisała Farna na Facebooku.

Przypomnijmy, że Farna od września stanie na czele 100-osobowego jury w programie telewizji Polsat "Śpiewajmy razem. All Together Now".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje