Reklama

Reklama

Elton John wściekły na Eda Sheerana. Zdradził ich sekret

Dwaj brytyjscy gwiazdorzy umówili się, że wspólnie nagrają piosenkę bożonarodzeniową. Zdaniem Eltona Johna zamierzali utrzymać to w tajemnicy aż do premiery, ale Sheeran wygadał się w wywiadzie dla holenderskiej stacji radiowej NPO Radio 2.

Elton John potwierdził doniesienia o nowym duecie

W udzielonym udzielonym dwa tygodnie temu wywiadzie dla radia NPO Radio 2 Ed Sheeran zdradził, że Elton John skontaktował się z nim w sprawie nagrania świątecznego duetu w ubiegłym roku, po tym, gdy odkrył, że jego własna piosenka "Step Into Christmas" po raz pierwszy trafiła do Top 10 brytyjskiej listy przebojów  - konkretnie znalazła się na szóstym miejscu UK Singles Chart.

W najnowszym wywiadzie dla "NME" Elton John przyznał, że był zaskoczony, ujawnieniem wiadomości. "Puścił parę! Mnie samego zobowiązał do zachowania tajemnicy, a potem wielkousty, p********y Sheeran leci z tym do Holandii! Owszem, mamy nagrać piosenkę, jeszcze tego nie zrobiliśmy, więc robota jest do wykonania" - powiedział. 

Reklama

Elton John dodał jeszcze, że wszystko "w rękach" Eda Sheerana, co by oznaczało, że nieco dystansuje się od tematu. A może po prostu droczy się młodszym kolegą, który ujawniając ich plany w holenderskim radiu, zauważył, że... z początku nie był przekonany do pomysłu stworzenia świątecznego duetu.

Nowa płyta Eda Sheerana pt. "=" ukaże się 29 października. Elton John swój najnowszy studyjny album "The Lockdown Sessions" wydał 22 października.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran | Elton John

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje