Reklama

Edyta Górniak oblała egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Co zobaczymy w "My Way" TVN?

Nie udał się Edycie Górniak pierwszy etap egzaminu na prawo jazdy, który śledzą kamery nowego reality show TVN - "My Way". Okazało się, że wokalistka oblała egzamin teoretyczny.

Nie udał się Edycie Górniak pierwszy etap egzaminu na prawo jazdy, który śledzą kamery nowego reality show TVN - "My Way". Okazało się, że wokalistka oblała egzamin teoretyczny.
Przed Edytą Górniak jeszcze daleka droga /AKPA

Do niedawna Edyta Górniak bała się usiąść za kierownicą samochodu i zrobić prawo jazdy. W końcu wokalistka przełamała się i tuż przed swoimi 47. urodzinami podjęła decyzję o tym, że chce się nauczyć jeździć. Wszystko odbywać się będzie w obecności kamer, w nowym show TVN "My Way". Wcześniej Górniak już odsłoniła nieco swojej prywatności dla tej stacji w programie "Agent: Gwiazdy".

Do tej pory Edyta miała własnego, prywatnego kierowcę, a w trasy jeździła z całym zespołem busem. Do zmian, i zrobienia prawa jazdy od jakiegoś już czasu namawiał Górniak jej syn - Allan Krupa. W końcu zapadła decyzja, która dla wokalistki wcale nie była prosta.

Reklama

Od początku zapowiadano, że w "My Way" gwiazda pokaże też swoje prywatne życie. W ub. środę (30 października) pokazano pierwszy odcinek, w którym Górniak głównie jeździła na siedzeniu pasażera i obserwowała, jak jej instruktor prowadzi samochód. Wokalistka w trasie zaczęła rozszyfrowywać znaczenie znaków drogowych.

Kierowania samochodem uczą dwaj różni instruktorzy Auto Szkoły Skoda - Filip Raszewski i Dawid Zawadzki.

"Mam nadzieję, że zrobi prawo jazdy. Wierzę w to, ale najbardziej martwię się, że nie zapamięta wiedzy na test" - obawiał się Allan, widząc, że stres mocno zjada jego mamę.

Jak podaje "Fakt", Edyta Górniak ma za sobą egzamin teoretyczny, który oblała. Kłopoty sprawiły jej pytania techniczne dotyczące budowy silnika oraz pytanie o światła ksenonowe.

Egzamin odbył się 4 listopada w Poznaniu i musiał być wyjątkowo trudny. Z naszej informacji wynika bowiem, że w tym dniu oblały go wszystkie przystępujące do niego osoby.

Program "My Way" emitowany jest w środy o godz. 21:30.


INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | My Way | My Way TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama