Reklama

Edyta Górniak chce, by powstał o niej film

W rozmowie z gazetą "Fakt" Edyta Górniak zdradziła, że chciałaby, aby ktoś nakręcił film o jej życiu.

W rozmowie z gazetą "Fakt" Edyta Górniak zdradziła, że chciałaby, aby ktoś nakręcił film o jej życiu.
Edyta Górniak ma jeszcze wiele do odkrycia /VIPHOTO /East News

Wokalistka twierdzi, że ludzie byliby zaskoczeni jej historią.

"Bardzo bym chciała, żeby taki film powstał! W moim życiu przeplotło się tak wiele przeróżnych historii... Niektóre są tak mocne, że z samych tylko pobocznych wątków można by stworzyć niezależne scenariusze" - mówiła Edyta Górniak w wywiadzie dla "Faktu". 

Wokalistka uważa, iż mimo że fani wiele wiedzą o jej życiu, to wciąż pozostaje masa wątków, które mogą ich zaskoczyć. Jak się okazuje, Górniak zastanawiała się już nawet nad ewentualną obsadą filmu.

Reklama

"Mam kilka ulubionych aktorek, które mogłyby odtworzyć ważne osoby w moim życiu" - zdradziła wokalistka i dodała - "Nawet parę lat temu myślałam, że się za to wezmę, ale póki jestem zajęta muzyką, to nie ma na to miejsca w moim życiu".

Przypomnijmy, że Edyta Górniak obchodzi w tym roku 25-lecie działalności muzycznej. Z okazji jubileuszu wokalistka planuje sporo niespodzianek w ramach koncertowej "LoVe 2 LoVe". Jedną z nich jest duet z Ewą Farną.

W czerwcu Edyta Górniak zaprezentowała swój nowy singel zatytułowany "Oczyszczenie", nad którym pracowała razem z kompozytorsko-producenckim duetem Dustplastic (odpowiedzialny za dwa poprzednie single) oraz Aleksandrą Warchoł (współautorka tekstu).

Posłuchaj utworu "Oczyszczenie":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama