Reklama

Ed Sheeran: Tego przeboju nie zaśpiewa na koncertach w Polsce!

Spore zaskoczenie czeka polskich fanów Eda Sheerana - podczas zbliżających się dwóch wyprzedanych koncertów na PGE Narodowym w Warszawie nie usłyszymy przeboju "Give Me Love".

Fani na koncercie Eda Sheerana

Przypomnijmy, że Ed Sheeran wystąpi w Polsce w sobotę i niedzielę 11 i 12 sierpnia. Oba koncerty odbędą się na PGE Narodowym, a wejściówki rozeszły się błyskawicznie.

Reklama

27-letni Brytyjczyk w marcu 2017 r. wydał swój trzeci album "Divide", który był najlepiej sprzedającą się płytą ub.r. To z tego wydawnictwa pochodzą takie przeboje, jak m.in. "Shape of You", "Castle on the Hill", "Galway Girl" i "Perfect".

Posłuchaj piosenki "Shape of You" w serwisie Teksciory.pl!

Na koncertach na trwającej obecnie trasie Sheeran przypomina także swoje wcześniejsze hity, w tym m.in. "Thinking Out Loud", "Sing" i pochodzący z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" "I See Fire".

Sprawdź utwór "I See Fire" w serwisie Teksciory.pl!

Tymczasem wiadomo już, że na koncertach zabraknie "Give Me Love" z debiutanckiego albumu "+" z 2012 r. Do tej pory teledysk zanotował ponad 545 mln odsłon.

Podobno Sheeran nie śpiewa go na żywo, bo utwór źle wpływa na jego struny głosowe.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Give Me Love" w serwisie Teksciory.pl!

Tymczasem gwiazdor organizuje konkurs dla fanów, w którym do wygrania jest prywatna lekcja nauki gry na gitarze z wokalistą. Zwycięzca otrzyma także gitarę z autografem i bilety na wrześniowy koncert muzyka w New Jersey.

Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba przekazać darowiznę w wysokości od 10 do 100 dolarów. Artysta zbiera datki na organizację charytatywną Drop4Drop. Instytucja ma na celu zapewnienie dostępu do czystej wody ludziom na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje