Reklama

Reklama

Dwa Sławy wyjeżdżają w Bieszczady (klip "A może by tak?")

Duet Dwa Sławy zapowiedzieli nowy materiał. Premiera następcy „Ludzi sztosów” zaplanowana jest na styczeń 2017 roku. Album zapowiada klip "A może by tak?".

Rado Radosny i Astek w klipie "A może by tak?"

Klip do utworu "A może by tak?" stworzyła ekipa AG Studio. Nad brzmieniem numeru czuwał stały współpracownik Astka i Rado Radosnego, Marek Dulewicz. Gramofony dograł jego syn DJ Flip (Filip Dulewicz).

Nowy numer jest zapowiedzą kolejnej płyty raperów, która ma ukazać się na początku 2017 roku. Raperzy datę premiery na swoim Facebooku i Instagramie:

"Włączamy mikrofony, bo mamy coś do powiedzenia. Ponieważ kiedy płyta, moglibyśmy coś nagrać i co jest, k*rwa, wychodzimy frontem do klienta i mamy nowy materiał!" - czytamy.

Reklama

"Styczeń. Nie dlatego, że był już dla nas raz łaskawy, ale mamy pewność, że wyrobimy się ze wszystkim. Oprócz tych, którzy obiecali. Pierwszy singel leci w poniedziałek i a może by tak się Wam spodobał?" - napisali raperzy.

Poprzedni album Dwóch Sław "Ludzie sztosy" ukazał się 9 stycznia 2015 roku. Przez wielu dziennikarzy muzycznych został uznany jednym z najlepszych albumów rapowych zeszłego roku w Polsce.

Sprawdź tekst piosenki "A może by tak?" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dwa Sławy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje