Reklama

Drake spotyka się z Jennifer Lopez, a Nicki Minaj z Fetty Wappem?

W ostatnim czasie media na całym świecie zaczęły rozpisywać się na temat nowych romansów gwiazd. Jennifer Lopez miała związać się z Drake’em, a Nicki Minaj z Fetty Wapem.

W ostatnim czasie media na całym świecie zaczęły rozpisywać się na temat nowych romansów gwiazd. Jennifer Lopez miała związać się z Drake’em, a Nicki Minaj z Fetty Wapem.
W ostatnich dniach media plotkarskie zaintersowały się dokładniej życiem miłosnym Nicki Minaj i Jennifer Lopez /Jason Merritt /Getty Images

O Jennifer Lopez, która w tym roku zerwała z tancerzem Capserem Smartem, jeszcze kilka tygodni temu mówiło się, że wróci do swojego byłego męża Marca Anthony’ego. Teraz jednak wszyscy twierdzą, że 47-letnia latynoska gwiazda spotyka się z kanadyjskim raperem Drake’em.

Według przekazów medialnych Drake również w tym roku nie próżnował. W okolicach sierpnia i września głośno było o jego związku z Rihanną, który miał jednak po kilku tygodniach się rozpaść. Następnie gwiazdora łączono m.in. z Indią Love, a nawet z Taylor Swift.

Reklama

Obecnie twierdzi się, że Lopez i Drake spotykają się i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Mówi się nawet, że wokalistka dla Kanadyjczyka zrezygnowała z występu na imprezie sylwestrowej w Miami. Sporo mają wyjaśniać również zdjęcia na Instagramie J.Lo. Obie fotografie błyskawicznie obiegły sieć. Pierwsza z 11 grudnia została polubiona przez ponad 700 tys. użytkowników. Druga z 28 grudnia już ma ponad 500 tys. polubień.

Jednak jeszcze w święta magazyn "People" informował, że dwójkę gwiazd łączą jedynie relacje zawodowe (nagrywanie wspólnego singla) i przyjacielskie. "Jest za wcześnie, by jeszcze wyrokować, w którą stronę to pójdzie" - mówił magazynowi informator. W związek nie dowierza również spore grono internautów, którzy są przekonani, że Drake i Lopez w ten sposób chcą promować swój przyszły utwór.

Sporo mówiło się również o relacjach Nicki Minaj. Plotkowano, ze raperka związała się z Fetty Wapem zaraz po rozstaniu z Meek Millem. Powód rozstania? Partner miał zdradzać Minaj z właścicielką luksusowego butiku w Filadelfii.

Minaj oraz jej przedstawiciele jednak nie potwierdzili tych doniesień. Raperka wciąż jest w związku z Millem, a obecnie ma dużo ważniejsze sprawy niż czytanie kolejnych plotek na swój temat.

31 grudnia ukaże się film dokumentalny, którego temat jest trasa raperki "The Pinkprint Tour". Tego samego dnia Minaj wystąpi na imprezie w Nowym Jorku (w zastępstwie za Lopez). Gwiazda pracuje również nad nowymi utworami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Nicki Minaj | Drake | Meek Mill | Fetty Wap
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy