Reklama

Drake i Chris Brown nagrają wspólny album?

Mieszane reakcje wywołała enigmatyczna zapowiedź wspólnego projektu Drake'a i Chrisa Browna o nazwie Aubreezy. Część słuchaczy komentujących w mediach społecznościowych widzi działanie uderzające w Rihannę.

Drake i Chris Brown w 2010 roku

Zaczęło się od niepozornego zdjęcia. "2019, gotujemy... Aubreezy" - podpisał fotografię z Chrisem Brownem Drake. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że Kanadyjczyk i Amerykanin chcą nagrać wspólną płytę.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdorzy zakończyli wieloletni konflikt. W 2012 roku między Drake'iem i Brownem doszło nawet do rękoczynów (pobili się w jednym z nowojorskich klubów).

"Nie rozmawiajmy o kolesiu. Nie mogę sprawić, aby ten sku***syn był sławny dzięki mnie. Jestem odpowiedzialny za wskrzeszenie wielu karier" - opowiadał Brown w 2015 roku.

Niemal natychmiast po informacji o wspólnej płycie, pojawiły się komentarze, że panowie łączą siły, aby odegrać się na swojej byłej miłości, czyli Rihannie.

Przypomnijmy, ze Chris Brown był chłopakiem barbadoskiej wokalistki, a ich związek zakończył się po jednej z awantur z 2009 roku. Wokalista i raper dotkliwie pobił partnerkę, a ta postanowiła zgłosić sprawę na policję. Brown otrzymał za to sądowy zakaz zbliżania się do wokalistki i karę pięciu lat więzienia w zawieszeniu.

Posłuchaj utworu "Nobody's Business" Rihanny i Browna w serwisie Teksciory.pl!

Drake w sercu Rihanny zawsze zajmował drugie miejsce. Kanadyjski raper nigdy formalnie nie był w związku z piosenkarką, jednak nie przeszkadzało to mu, aby kilkakrotnie nazwać gwiazdę miłością swojego życia.

Posłuchaj przeboju "Work" Rihanny i Drake'a w serwisie Teksciory.pl!

Zrobił to również podczas gali MTV VMA w 2016 roku, kiedy wręczał Rihannie nagrodę MTV Video Vanguard Award. Ta jednak w tamtym momencie nie odwzajemniła jego uczuć i  zamiast pocałować Drake'a wolała go przytulić.

Po odrzuceniu na oczach publiczności i wielomilionowej widowni przed telewizorami, relacje między raperem i wokalistką uległy mocnemu ochłodzeniu.

W 2018 roku Rihanna w rozmowie z "Vogue" przyznała, że od tamtego czasu przestała przyjaźnić się z gwiazdorem.

"Czekanie na koniec tej przemowy było chyba najbardziej niekomfortową częścią. Nie lubię zbyt wielu komplementów. Nie lubię być wystawiana na atak" - wspominała Rihanna. "Nie przyjaźnimy się teraz, ale nie jesteśmy też wrogami. Jest jak jest" - dodała wokalistka o swojej relacji z kanadyjskim raperem. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | chris brown | Drake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje