Reklama

Donatan zapowiada nowy utwór i prezentuje modelki ("Pełnia")

Producent szykuje kolejny projekt, który według jego zapewnień zaskoczy wszystkich. Bardzo prawdopodobne jest, że podbije również listy przebojów i polskiego Youtube’a.

Donatan wraz z Mamiko i Ewą Kępys (fot. Facebook)

Donatan powoli odsłania kolejne karty swojego nowego przedsięwzięcia. Tym razem swoim fanom zaprezentował dwie nowe modelki, które pojawią się w teledysku "Pełnia". Będą to Mamiko oraz Ewa Kępys

Reklama

Kim są dziewczyny? Ewa Kępys  jest współwłaścicielką agencji Como Model Managment. Ponadto zajmuje się fotografią. Oczywiście dziewczyna jest również modelką. Prezentuje jednak zupełnie inny typ urody niż poprzednie odkrycia producenta - Ola Ciupa oraz Paulina Tumala, które do tej pory były, wraz z Cleo, "Aniołkami Donatana".       

O tym, że utwór "Pełnia" będzie utrzymany w klimacie horroru, świadczyć może współpraca z drugą modelką - Mamiko - której cechami charakterystycznymi jest bardzo wąska talia oraz ciemny, gotycki makijaż.

Warto przypomnieć, że w obsadzie "Pełni" pojawią się również Cleo (co wybłagali fani wokalistki) oraz Maryla Rodowicz. Autor "My Słowianie" nie ukrywa, że współpraca z doświadczoną wokalistką jest dla niego sporym wyróżnieniem:

"Jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, że mogę współpracować z ikoną polskiej sceny. Chcę wcielić w życie pewien pomysł, jaki miałem na Marylę, bo nie jest tajemnicą, że ona ma 700 lat, więc postanowiłem dopasować anturaż do klimatu utworu" - stwierdził Donatan w wywiadzie z "Super Expressem".

Przedstawione na Facebooku modelki, Maryla Rodowicz i Cleo to dopiero część składu, który pojawi się w klipie. Na sam teledysk przyjdzie poczekać do 2 czerwca, gdyż wtedy właśnie wypada najbliższa pełnia księżyca.

Ola Ciupa i Paulina Tumala, czyli dziewczyny Donatana:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Donatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje