Reklama

Dom Dziecka w Bydgoszczy dziękuje Popkowi za pomoc

Rodzinny dom dziecka w Bydgoszczy na swoim Facebooku zamieścił oficjalne podziękowania dla rapera Popka.

Rodzinny dom dziecka w Bydgoszczy na swoim Facebooku zamieścił oficjalne podziękowania dla rapera Popka.
Popek wpłacił obiecne pieniądze na dom dziecka /Artur Zawadzki /Reporter

Przypomnijmy, że krótko po walce Popka z Robertem Burneiką na gali KSW, raper ogłosił, że wystawi na licytację rękawice z pojedynku, a pieniądze przeznaczy na cel charytatywny.

W tym czasie media zaczęły informować, że Mikołajuw nie spełnił swojej poprzedniej obietnicy, czyli nie wpłacił pieniędzy na dom dziecka w Bydgoszczy, a zadeklarował, że zrobi to zaraz po występie u Kuby Wojewódzkiego (listopad 2016).

W związku z zamieszaniem sytuację skomentował Radek Maciejewski, menedżer rapera.

"Pracuję z Pawłem od kilku miesięcy. To była rzecz po występie u Kuby Wojewódzkiego. Paweł nie podpisywał w swoim imieniu umowy na występ, tylko zrobiła to wytwórnia w jego imieniu. I poprzedni menedżer nie wskazał miejsca, gdzie mają zostać przekazane środki. Zawinił brak komunikacji. Ja w poniedziałek dowiedziałem się o tej sytuacji, gdzie te środki mają pójść. I poszły" - mówił.

Reklama

Sprawę ostatecznie wyjaśnił sam dom dziecka. Na swoim profilu na Facebooku opublikował oświadczenie, w którym podziękowano Popkowi za pomoc (pisownia oryginalna):

"Tak jak się umawialiśmy ,że po walce odezwiesz się do Nas , tak się stało. Jak dałeś słowo tak zrobiłeś !!!Dlatego jesteśmy zaskoczeni ,że dziennikarze próbują wykorzystać Nas - Dzieciaki , którym pomagasz od długiego czasu by wywołać sensację !!!" - czytamy.

Rozpoczęła się również licytacja wspomnianych rękawic Popka. Obecnie ich cena wynosi 6900 złotych.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Raper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy