Reklama

Reklama

"Doda wróć do rocka". Wytwórnia odpowiada

Ponad 600 podpisów widnieje pod apelem fanów Dody do wytwórni Universal. Na hasło "Doda wróć do rocka" zdecydowali się odpowiedzieć adresaci petycji.

Ponad 600 podpisów widnieje pod apelem fanów Dody do wytwórni Universal. Na hasło "Doda wróć do rocka" zdecydowali się odpowiedzieć adresaci petycji.
Doda jest fanką rocka /AKPA

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Doda udostępniła petycję przygotowaną przez jej fanów. "Doda wróć do rocka" ma sprawić, że wokalistka będzie mogła pokazać swoje rockowe oblicze.

"'Pokaż mi proszę radio, które zagra rockowy kawałek i utrzyma go na playliście przez kilka tygodni. Uważasz, że możemy w przypadku Dody zadowolić się niskim nakładem rockowych płyt?' To słyszę w wytwórni kiedy chcę nagrać płytę, o której marzę i która pokaże moją artystyczną ewolucję lub powrót do korzeni - jak kto woli... Czy naprawdę NIKT NIE SŁUCHA już ROCKA? Czy wszyscy musimy grać pop, żeby się 'sprzedał'? Moi fani i fani rocka mogą pokazać, że jest INACZEJ! Wierzę, że Universal na nowo rozkocha się w gitarowych riffach" - napisała wokalistka na Facebooku.

Reklama

Fani w petycji przypominają rockowe wersje "Titanium" Davida Guetty czy "Sweet Child O' Mine" Guns N'Roses wykonane na scenie gościnnie ze Slashem.

Na ten apel odpowiedziała wytwórnia Universal, publikując oświadczenie na swoim profilu na Facebooku.

"Mając na uwadze troskę fanów Dody o jej niezależność muzyczną, zapewniamy, że jako firma fonograficzna nigdy nie narzucamy wykonawcom stylu i gatunku muzyki, którą chcą wykonywać. To artysta proponuje nam i wyznacza muzyczne tory, po których chce podążać. W przypadku braku konkretnej propozycji muzycznej ze strony artysty, oczywiście służymy sugestią i pomocą w zakresie doboru repertuaru, mając na uwadze jego predyspozycje i preferencje. Pracujemy z artystami wykonującymi muzykę z tak różnych stylistyk jak klasyka, jazz, pop, dance czy rock i metal, co bezsprzecznie świadczy o otwarciu także na muzykę niekomercyjną - polecamy i zapraszamy do zapoznania się naszym katalogiem".

"Jako wieloletni wydawca płyt Dody i zespołu Virgin, zapewniamy, że cenimy Dodę za to, że jest jedyna w swoim rodzaju oraz niezmiennie od samego początku wspieramy jej muzyczne wybory. Również z niecierpliwością czekamy na nowy materiał Dody, gotowi do podjęcia wszelkich starań o jego sukces i satysfakcję artystki" - czytamy.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL