Reklama

Reklama

Djengi: Zobacz teledysk "Oddech" tylko w Interii [TEKST]

- Wiemy, że to co dziś ujrzy światło dzienne, jest w 100% zgodne z tym, kim jesteśmy i jaką muzykę chcemy robić - mówią Interii popularni youtuberzy Michał Gała (uczestnik "Top Model", znany także z Team X) i Radek Kapias, znany jako Warjat Radek. We dwójkę tworzą działający na scenie muzycznej zespół Djengi. Tylko u nas możecie przedpremierowo zobaczyć ich najnowszy teledysk "Oddech".

Djengi prezentują nowy teledysk

Djengi reklamowano jako nowy projekt muzyczny na polskim rynku. Tajemniczy projekt wypuścił utwory "Piniondze" (prawie 150 tys. odsłon), "Mielno" i "Wszyscy pijani".

Teraz zespół postanowił wypuścić nowy singel "Oddech" i odsłonić wszystkie karty. Schowani za mocnym autotune i wcześniej anonimowi Michał Gała i Radek Kapias zdecydowali się wyjść z cienia.

Djengi i teledysk "Oddech"

Gała szerszej publiczności dał się poznać z udziału w telewizyjnym programie "Top Model". Znany jest także z Team X i walk Fame MMA. Z kolei Kapias to youtuber występujący jako Warjat Radek.

Reklama

- Na nowy singel przyszło nam trochę poczekać - wokale nagrywaliśmy późnym latem! Później praca nad finalnym miksem, dogrywki wokali, mix, master - to nadal świat którego się uczymy! Niemniej, dzięki temu, że nie spieszyliśmy się z premierą, wiemy że to co dziś ujrzy światło dzienne jest w 100% zgodne z tym, kim jesteśmy i jaką muzykę chcemy robić! Mamy nadzieję, że nasi odbiorcy poczują tą energię i podczas oglądania teledysku będą się bawić tak samo dobrze, jak my podczas jego nagrywania! - mówią Interii członkowie duetu Djengi.

Sprawdź tekst piosenki "Oddech" w serwisie Tekściory.pl!

"Oddech" to energetyczny utwór, utrzymany w popularnym klimacie urban, któremu towarzyszy dynamiczny teledysk pełen świateł i dobrej zabawy. Głównym motywem teledysku są zajawki - tytułowy "Oddech", który dają nam nasze pasje. A wszystko to w konwencji spontanicznej nocnej imprezy w podziemiach galerii handlowej.

Reżyserią klipu zajęli się Paweł Miśko i Paula Wieczorek.

"Musieliśmy dać sobie chwilę na to, żeby uwierzyć w to, że nie musimy chować się za modyfikatorami wokali, że coś, co na początku być może było dla nas pewnego rodzaju zabawą w muzykę, stało się wielką częścią naszego życia i chcemy to robić dalej - na poważnie!" - podkreśla duet.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama