Reklama

Dezire w specjalnej wersji

Grupa Dezire została najwyżej oceniona przez profesjonalne jury sobotnich (28 stycznia) krajowych eliminacji Eurowizji (12 punktów). Jej piosenka "Good Girl" od publiczności otrzymała jednak tylko 2 punkty, choć ostatecznie soulowa formacja zajęła wysokie 4. miejsce. W rozmowie z INTERIA.PL wokalistki Maja Studzińska i Ania Rusowicz zapowiedziały, że już wkrótce możemy spodziewać się wznowienia ich drugiej płyty "Pięć smaków".

Album "Pięć smaków" ukazał się w czerwcu 2005 roku. Znalazły się na nim m.in. przeboje "Głucha""Opowieść".

Reklama

- Na tej płycie jest mnóstwo fajnych kawałków, nie chcemy, by one przepadły - powiedziały nam Maja i Ania.

- Jest plan reedycji, by dołożyć do albumu nowe utwory - na pewno "Good Girl", może jeszcze dwa lub trzy nowe utwory - dodają wokalistki.

Członkinie Dezire podkreślają, że nie pozwolą, by o nich zapomniano. Dlatego chcą wykorzystać sukces odniesiony na Eurowizji. Myślą już także o następcy "Pięciu smaków".

- Na razie będą przede wszystkim koncerty, ale już zastanawiamy się nad nową płytą, zbieramy materiał. Mamy nowe utwory, bo postanowiliśmy sobie, że nie dopuścimy do sytuacji, która już się zdarzyła - czyli ogromnej przerwy między kolejnymi płytami - wyjaśniają Maja i Ania w rozmowie z INTERIA.PL.

Przypomnijmy, że debiutancki album Dezire, "Gryź!", ukazał się cztery lata wcześniej, w listopadzie 2001 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dezire | Ania Rusowicz | utwory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL