Reklama

Demi Lovato pracuje nad nową płytą. Opowie o swoim odwyku

Według amerykańskich mediów w 2020 roku ukaże się siódmy album Demi Lovato. Tematem przewodnim płyty będzie walka z uzależnieniem gwiazdy. Piosenkarka ma opowiedzieć m.in. o swoim przedawkowaniu oraz pobycie na odwyku.

Demi Lovato szykuje swój powrót

O powrocie do tworzenia muzyki mówiło się już od połowy 2019 roku. Wokalistka podpisała wtedy kontrakt z nowym agentem - Scooterem Braunem - pracującym m.in. Justinem Bieberem i Arianą Grande.

Reklama

"Marzenia w końcu się spełniły. Mam nowego menedżera. I to nie byle kto, ale sam Scooter Braun. Nie mogę być szczęśliwsza, bardziej zainspirowana i podekscytowana rozpoczęciem nowego etapu ze Scooterem. Dziękuję za wiarę we mnie i bycie częścią mojej podróży" - napisała.

W lipcu 2019 roku piosenkarka informowała, że wróciła do studia. Już wtedy zaczęły pojawiać się doniesienia, że gwiazda będzie chciała opowiedzieć o swoich problemach z używkami (posłuchaj utworu "Sober"!).

Lovato do szpitala trafiła pod koniec lipca 2018 roku. Po 10 dniach w placówce wokalistka udała się na odwyk. Kilka miesięcy później piosenkarka w serii wpisów na Twitterze zabrała głos w sprawie swojego kryzysu.

"Jeśli świat będzie potrzebował czegoś wiedzieć, sama mu to powiem. W każdym razie, niech ludzie przestaną pisać o moim powrocie do zdrowia, bo to tylko i wyłącznie moja sprawa. Jestem trzeźwa i wdzięczna, że żyję" - dodała.

"Pewnego dnia, ujawnię światu, co dokładnie wtedy się stało, dlaczego do tego doszło i jak wygląda teraz moje życie... ale dopóki nie jestem gotowa, przestańcie być wścibscy i wymyślać historie, o których nic nie wiecie" - stwierdziła. 

Według TMZ Lovato nadal pracuje nad wspomnianym projektem. Premiera zaplanowana została wstępnie na 2020 rok. Media potwierdzają też, że temat uzależnienia i odwyku będą motywem przewodnim albumu. W planach jest także trasa koncertowa Demi.

27-latka szykuje swój powrót na scenę. 26 stycznia wystąpi podczas gali rozdania nagród Grammy, natomiast 2 lutego gwiazda zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych przed finałem Super Bowl.

Pierwsze publiczne wystąpienie Lovato nastąpiło na początku listopada 2018 roku podczas Teen Vogue Summit.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje