Reklama

Reklama

Demi Lovato: Nie jestem już taka niepewna

Demi Lovato przyznała, że nigdy nie czuła się tak pewna siebie jak teraz. Wokalistka ponownie zdecydowała się na sesję zdjęciową bez retuszu.

Demi Lovato nabrała pewności siebie

Demi Lovato promuje obecnie wydany w październiku 2015 roku album "Confident". Jeszcze przed jego premierą wokalistka zapowiadała płytę jako najważniejszą w swojej karierze i tłumaczyła, że tytuł odnosi się do tego, jak czuła się przez ostatnie lata.  

"Nigdy nie czułam się bardziej pewnie w swojej skórze niż dzisiaj" - mówiła wokalistka w wywiadzie dla magazynu "Allure" i dodała - "Rok temu podczas trasy każdy milimetr mojego ciała był zakryty ubraniem, dlatego, że chowałam się pod wieloma warstwami. Pewnego razu zaczęłam czuć się lepiej ze sobą i z pokazywaniem więcej ciała".

Reklama

Demi Lovato ma za sobą wiele nieprzyjemnych doświadczeń, które wpłynęły na jej niską samoocenę. Wokalistka trafiła na odwyk z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków, walczyła również z okaleczaniem się oraz miała zaburzenia żywieniowe.

Dzięki wspomnianej pewności siebie Demi Lovato zgodziła się wziąć udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Vanity Fair". Zdjęcia nie były później poddawane obróbce cyfrowej.

Zobacz zdjęcia z sesji Demi Lovato dla "Vanity Fair":

Na taki sam krok Lovato zdecydowała się we współpracy z magazynem "Allure". W czasopiśmie oprócz wywiadu z wokalistką, pojawią się jej zdjęcia bez retuszu.

Zobacz teledysk "Cool For The Summer":

Sprawdź tekst utworu "Cool For The Summer" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje