Reklama

Reklama

Demi Lovato ma nowego chłopaka. Szybka zmiana

Zdecydowane przyspieszenie w życiu uczuciowym Demi Lovato. Amerykańska wokalistka po niespełna kilku miesiącach rozstała się z Lukiem Rockholdem, zawodnikiem MMA. Teraz związała się z kolejnym sportowcem - Guilherme 'Bombą' Vasconcelosem.

Demi Lovato ma już nowego chłopaka

W czerwcu 2016 r. Demi Lovato rozstała się z aktorem Wilmerem Valderramą - byli parą przez sześć lat. Wcześniej wokalistka przez krótki czas związana była z Joe Jonasem, z którym występowała disneyowskim filmie "Camp Rock".

Plotki o romansie Demi z Lukiem Rockholdem zaczęły się pojawiać w sierpniu. W połowie listopada para po raz pierwszy pojawiła się publicznie razem, na walce Conora McGregora w Madison Square Garden Nowym Jorku.

"Na temat ostatniego wieczoru..." - tak Lovato podpisała zdjęcie na swoim Instagramie, na którym obok niej siedzi Luke Rockhold.

Reklama

To samo zdjęcie na swoim profilu na Instagramie opublikował także Luke Rockhold.

Demi Lovato i Luke Rockhold poznali się podczas ćwiczeń w Unbreakable Performance Center w Los Angeles.

Serwis TMZ podaje, że ten związek zakończył się, a 24-letnia wokalistka spotyka się już z innym zawodnikiem MMA, 30-letnim Guilherme 'Bombą' Vasconcelosem. Demi z nowym chłopakiem spędziła sylwestra i Nowy Rok, gdy razem wybrali się do kina.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje