Reklama

Reklama

Czy Shawn Mendes ma dziewczynę? "Nie jestem zakochany"

Czy Shawn Mendes jest w związku? 25-letni wokalista stanowczo zdementował wszystkie plotki na temat swojego życia miłosnego i stwierdził, ze skupia się obecnie jedynie na karierze.

Shawn Mendes i Hailey Baldwin

Shawn Mendes to obecnie jednej z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia na świecie. Nic więc dziwnego, że media interesują się również jego życiem prywatnym.

Kanadyjczyka o portugalskich korzeniach łączono w przeszłości m.in. z Camilą Cabello, Chloe Grace Moretz a przede wszystkim z Hailey Baldwin, obecną narzeczoną Justina Biebera.

Wokalista jeszcze w maju przyszedł z Baldwin na galę MET i plotkowano, że wkrótce para potwierdzi swój związek. Stało się jednak inaczej. Sam Mendes jest zdania, że na miłość ma jeszcze sporo czasu, a obecnie stara się poświęcić karierze.

Reklama

"Z nikim się teraz nie umawiam, ale nie dlatego, że nie mam czasu" - powiedział "Variety".

Sprawdź tekst utworu "Treat You Better" w serwisie Teksciory.pl!

"Nie natknęła się na mnie (miłość - przyp. red.), a sam jej nie gonię. Oczywiście widok innych artystów i ludzi w związkach sprawił, że myślałem 'może byłoby miło i świetnie dla mnie'" - stwierdził, po czym uznał, że widocznie nie nadszedł jeszcze czas, aby znalazł sobie dziewczynę.

Mendes zwrócił również uwagę na fakt, że miłość nie omija go w życiu codziennym. "Mam wspaniałych rodziców i niesamowitych przyjaciół" - dodał.

Przypomnijmy, że wokalista promuje obecnie album "Shawn Mendes". 1 września startuje jego światowa trasa koncertowa. W jej ramach gwiazdor wystąpi 2 kwietnia 2019 w Tauron Arenie Kraków.

Sprawdź tekst i tłumaczenie "There's Nothing Holdin' Me Back" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shawn Mendes | Hailey Baldwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje