Reklama

Co z nową płytą Rihanny? "Warto na nią czekać"

Ponad czteroletnie wyczekiwania fanów na nową płytę Rihanny zaczynają przypominać historię jak z telenoweli. Wokalistka zapewnia jednak, że warto czekać na jej nową muzykę. Kiedy ma zamiar ją wypuścić? Tego już gwiazda nie precyzuje.

Rihanna dalej wodzi fanów za nos

Prace nad dziewiątą płytą Rihanny trwają już od dłuższego czasu. Następca "Anti" (posłuchaj singla "Work"!) nie jest nawet oficjalnie zapowiedziany, a sama wokalistka jedynie w enigmatyczny sposób informuje o postępach nad nowym materiałem.

Reklama

Według RiRi płyta ma być utrzymana w stylistyce muzyki reggae, a krążek być może zostanie nazwany tytułem R9, czyli przyjmie tytuł roboczy.  

"Prawdopodobnie tak go nazwę, ponieważ wszyscy na mnie polują i pytają: 'kiedy wydasz R9, co z R9'? Jak mogłabym więc zaakceptować inną nazwę, po tym, jak ta wryła mi się do głowy" - tłumaczyła w 2019 roku.

Ciągłe pytania dotyczące nowej płyty piosenkarki stały się motywem przewodnim na jej Instagramie, a wokalistka w przeróżny sposób odpowiada na takie zaczepki. Teraz o nowym materiale opowiedziała w wywiadzie dla "Eterntainment Weekly" i ponownie odniosła się do nacisków ze strony fanów.

"Cały czas pracuje nad muzyką. Cały czas to robię i wypuszczę ją, wtedy kiedy będę czuła, że jest gotowa. W końcu się ukaże. I wtedy nie będziecie rozczarowani. Warto czekać" - wyjaśniła.

"Nie wydam nowych utworów tylko dlatego, że ludzie czekają. Skoro tak daleko zaszłam, to zrobię to tak, aby cierpliwość wszystkim się opłaciła" - dodała.

Pochodząca z Barbadosu gwiazda została również zapytana o to, jak po wielu latach i wielu przebojach, zapatruje się na swoją karierę i jej początki.

"Jestem 10, a nawet 15 lat starsza. Ciągle mam wrażenie, że to było zaledwie kilka lat temu. A minęła już dekada. Jestem wdzięczna, że wciąż tu jestem i jestem wstanie rozszerzać swoją działalność (Rihanna działa na wielu różnych polach - moda, film, branża kosmetyczna, działalność charytatywna). To świetna zabawa i nie mogę narzekać" - podsumowała.  

Poprzednia płyta Rihanny - "Anti" - ukazała się na początku 2016 roku.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje