Reklama

Reklama

Co słychać u Szymona Wydry? W "DDTVN" opowiadał o swojej córce

Szymon Wydra był jedna z największych gwiazd pierwszej edycji polskiego "Idola". Dziś nadal kontynuuj swoją przygodę z muzyką w zespole Carpe Diem, a ponadto jest szczęśliwym mężem i ojcem. O swojej córce opowiadał w "Dzień Dobry TVN".

Szymon Wydra był gwiazdą pierwszego "Idola"

Do programu śniadaniowego Szymon Wydra (sprawdź!) został zaproszony w związku z nadchodzącymi egzaminami ósmoklasisty. Jedną z uczennic, które do niego przystąpią będzie bowiem jego córka - Simona.

"Mam elokwentną córkę, ponieważ jakiś czas temu podeszła do mnie i mówi: 'tato, przepraszam cię bardzo, ale teraz muszę się wziąć za książki, bo mam egzaminy bardzo ważne'. Jeśli dobrze pamiętam, to się stało wczoraj" - stwierdził.

Reklama

"Tych egzaminów nie da się nie zdać, tylko po prostu warto pod kątem wymarzonej, nowej szkoły zdobyć jak najwięcej punktów. Wy, kochani dzisiejsi ósmoklasiści macie to szczęście, że macie tylko trzy przedmioty na egzaminie, bo od 2022 roku ma dojść czwarty" - dodał.

Finalista pierwszej edycji "Idola" oprócz córki Simony ma również syna Ryszarda, który na świat przyszedł w styczniu 2016 roku.

Szymon Wydra w zespole Carpe Diem działa od 1992 roku. Największą popularnością formacja cieszyła się po pierwszej edycji "Idola", kiedy sławę zdobył frontman grupy. Największymi hitami składu były utwory: "Teraz wiem" (posłuchaj!), "Pozwól mi lepszy być" (sprawdź!) i "Jak ja jej to powiem".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Wydra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje