Reklama

Reklama

Co można zrobić dla swojego ulubionego zespołu? Włożyć młotek do ust

Sympatyzowanie z zespołem lub wokalistą często wykracza poza granice zdrowego rozsądku. Udowodniła to jedna z internautek, która przez 10 minut trzymała młotek w swoich ustach, aby udowodnić swoją miłość do koreańskiej grupy BTS.

Jak doszło do dziwnej sytuacji, która stała się wkrótce hitem sieci? Otóż Kaley, bo tak brzmi pseudonim użytkowniczki Twittera, która zasłynęła tym, że wsadziła sobie młotek w usta, założyła się ze swoją koleżanką.

Zakład powstał, gdy Kaley napisała do niej "BTS są tak piękni, że mogłabym włożyć sobie młotek do ust". Jej koleżanka stwierdziła, że słowa tutaj nie wystarczą i potrzeba dowodów.

Wkrótce otrzymała zdjęcie internautki z włożonym młotkiem w ustach. Dziewczyna udostępniła zdjęcia z podpisem "jak nie powiedzieć swojej mamie, że młotek utknął mi w buzi".

Reklama

Fotografię dziewczyny udostępniono ponad trzy tys. razy i polubiono ją ponad sześć tys. razy.

Koleżanka jednak nie do końca była zadowolona z efektu. U siebie na Twitterze napisała, że Kaley młotek w ustach miała tylko 10 minut.

Wspomniana tutaj grupa BTS pochodzi z Korei Południowej i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji na świecie. Siedmioosobowy skład funkcjonuje również pod nazwami Bangtan Boys, Bulletproof Boy Scouts i Beyond The Scene. Magazyn "Time" umieścił w czerwcu członków zespołu w zestawieniu najbardziej wpływowych ludzi w sieci.

W 2016 roku ich album "Wings" dotarł na 26. miejsce listy Billboard, nigdy wcześniej żadna płyta z gatunku k-pop nie zadebiutowała tak wysoko. W tym roku BTS zgarnęli statuetkę dla najlepszego artysty w social mediach na Billboard Music Awards, wyprzedając m.in. Justina Biebera i Selenę Gomez.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL