Reklama

Reklama

Cleo prosi fanów o radę. Zobacz nowe zdjęcia!

Cleo potrafi zadbać o relację z fanami. Na jej Instagramie tym razem poprosiła ich o radę w ważnej sprawie.

Cleo potrafi zadbać o relację z fanami. Na jej Instagramie tym razem poprosiła ich o radę w ważnej sprawie.
Cleo prosi fanów o radę /VIPHOTO /East News

Joanna Klepko, szerzej znana jako Cleo, dała się poznać w programie "X Factor", jednak nie została wówczas doceniona przez jury. Jej kariera na dobre rozkręciła się po rozpoczęciu współpracy z Donatanem. Ich utwór "My Słowianie" (zobacz!) szybko stał się wielkim przebojem. Cleo w polskim show-biznesie obecna jest od wielu lat, na przestrzeni których wypracowała sobie bardzo charakterystyczny wizerunek.

Reklama

Nie tylko piosenki Cleo zdobywają ogromną popularność, ale również jej zdjęcia na Instagramie. Wokalistka jest mistrzynią w utrzymywaniu kontaktu ze swoimi fanami, często uchyla rąbka tajemnicy na temat jej następnych ruchów muzycznych, pokazuje zakulisowe ciekawostki... zdarza się też jej zapytać swoim fanów o radę.

Tak też wydarzyło się w ostatnim poście, w którym artystka zapytała, czy powinna zmienić kolor włosów.

"A może całkowicie przemalować włosy na brunetkę? Co Wy na to? TAK/NIE?" - zapytała Cleo.

Oczywiście w komentarzach pojawiło się sporo odpowiedzi.

"Cleośka bez blondu to jak święta bez pierogów", "Ten blond kuc to już taki Twój rozpoznawalny znak", "Nie zgadzamy się - blond zostaje!" - piszą fani. Ciekawe czy Cleo zastosuje się do tych opinii. 

Cleo i Maryla Rodowicz - "Dalej/Neony". Zobacz teledysk!

Cleo nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką Maryli Rodowicz. Niedawno nagrała ze swoją idolką dwie piosenki. Premierowe utwory "Dalej" oraz "Neony" można usłyszeć w całości w serwisach streamingowych, a do połączenia obu powstał teledysk. W nim widzimy Marylę, która zostaje, w zgodzie z internetowym żartem, "odmrożona". Legenda festiwali w Sopocie i Opolu pokazuje dystans do siebie i swojej twórczości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL