Reklama

Cleo i donGURALesko: Zobacz teledysk "Kły". Piosenkę wyprodukowali Donatan i Robert Lewandowski

Posłuchaj utworu "Kły" - najnowszego kawałka wyprodukowanego przez Donatana i Roberta Lewandowskiego, w którym Cleo i donGURALesko przestrzegają przed mową nienawiści.

Cleo i DonGURALesko nagrali kawałek o mowie nienawiści

CleodonGURALesko w nowym utworze "Kły" śpiewają o mowie nienawiści. Piosenkę wyprodukowali wspólnie: DonatanRobert Lewandowski.

Reklama

"Ile w nas jest kłów, jadu?" - pyta Cleo w refrenie, a donGURALesko w swoich zwrotkach zwraca uwagę na niepokojącą sytuację na arenie międzynarodowej (sprawdź pełny tekst utworu!).

Filmowy klip do "Kłów" przedstawia przeszywającą dreszczem wizję świata po zagładzie klimatycznej.

Autorką piosenki jest Cleo, która napisała ją jeszcze w styczniu 2019 roku, tuż po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Wydarzenie to wywołało ogólnopolską dyskusję na temat przemocy. Swoją refleksję na ten temat Cleo zawarła w utworze, którego pełną wersje prezentuje dopiero teraz.

"Mogłabym napisać tysiące słów ale wczoraj zamknęłam się w studio i po prostu przelałam to co we mnie siedzi nagrywając kawałek. 'Kły' to o nas...o ludziach. Nienawiść i wrogość zabija ciało i duszę, nienawiść nas zgubi, rozszarpiemy się nawzajem. #STOPNIENAWISCI" - napisała w styczniu Cleo na swoim Facebooku.

Tuż po premierze piosenki Cleo napisała: "To manifest, przestroga, kawałek który powinien skłonić do refleksji i zmiany. Mam nadzieję że przesłanie w tym kawałku dotrze do jak największej liczby osób".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | DonGURALesko | Donatan | Robert Lewandowski | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama