Ciotka Bobbi Kristiny zabrała ją z hospicjum

Bobbi Kristina, która w czerwcu trafiła do hospicjum, została przeniesiona do kliniki w Chicago. Jej ciotka chciała, by stan zdrowia jej siostrzenicy ocenili najlepsi lekarze.

Stan zdrowia córki Whitney Houston wciąż się pogarsza

Córka Whitney HoustonBobby’ego Browna w styczniu została znaleziona nieprzytomna w wannie przez swojego chłopaka. Od tamtego momentu przebywa w śpiączce.

Reklama

Po dwóch miesiącach spędzonych w szpitalu, Bobbi Kristina została przeniesiona do hospicjum w Atlancie. Ciotka dziewczyny, Pat Houston, chciała jednak poznać opinię specjalistów w Chicago na temat stanu zdrowia jej siostrzenicy.  

Lekarze poinformowali rodzinę dziewczyny, że już nic nie można zrobić, by jej pomóc, a Bobbi Kristina powinna odejść w spokoju.

"Pomimo wspaniałej opieki medycznej i licznych udogodnień, jej stan zdrowia wciąż się pogarszał. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i modlitwy. Jest teraz w rękach Boga" - napisała Pat Houston w oficjalnym oświadczeniu.

Niedawno pojawiły się oskarżenia pod adresem chłopaka Bobbi Kristiny, Nicka Gordona, który miał znęcać się nad dziewczyną. Jej przyjaciółka Alex Reid udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że rozmawiała z Kristiną na trzy tygodnie przed tym, jak znaleziono ją nieprzytomną.

Reid wyznała, że córka Whitney Houston płakała do słuchawki. Była przerażona, ponieważ Gordon ją uderzył.

Dowiedz się więcej na temat: bobbi kristina | Whitney Houston | Bobby Brown

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje