Reklama

Ciocia Bobbi Kristiny Brown ostro o bliskich zmarłej gwiazdy

Leolah Brown, czyli ciocia Bobbi Kristiny Brown, w mocnych słowach skrytykowała bliskich zmarłej córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

Przypomnijmy, że 22-letnia Bobbi Kristina była podtrzymywana w stanie śpiączki od końca stycznia, kiedy to znaleziono ją nieprzytomną w wannie w jej mieszkaniu. Prawie pół roku później rodzina postanowiła odłączyć dziewczynę od aparatury podtrzymującej życie. Córka Whitney Houston zmarła 26 lipca 2015 roku.

Zdaniem Leolah Brown, Bobbi Kristina była otoczona ludźmi, których w ogóle nie obchodził los dziewczyny. Kobieta już podczas ceremonii pogrzebowej wyraziła swoją opinię na temat całej sytuacji. Po wyjściu z kościoła powiedziała do mediów, że pożegnanie Bobbi było przepiękne do momentu, aż do głosu nie doszła Pat Houston (była menedżerka i szwagierka Whitney Houston). Leolah uznała, że to dobry moment, aby opuścić ceremonię, rzucając do przemawiającej, że "Whitney Houston będzie ścigać ją zza grobu".

Reklama

W wywiadzie, którego siostra Bobby'ego Browna udzieliła w programie "Inside Edition", przyznała, że poczuła się przytłoczona skandalem, jaki wytworzył się wokół śmierci Bobbi Kristiny.

"Krissy była otoczona ludźmi, którym w ogóle na niej nie zależało. Oni nie troszczyli się o nią, tak samo jak nie troszczyli się o Whitney" - mówiła ciotka zmarłej Bobbi Kristiny.

Kobieta podkreśliła również, że nie podobał jej się program pogrzebu oraz fakt, że wielu spośród krewnych Bobbi Kristiny nie zostało dopuszczonych do niesienia trumny. Leolah Brown nie była także zachwycona przemową Pat Houston.

"Wyszłam nieco wcześniej, bo nie mogłam tego dłużej znieść" - tłumaczyła Brown.

Zdaniem siostry Bobby’ego Browna, winę za śmierć jej bratanicy ponosi chłopak Bobbi Kristiny, Nick Gordon.

"Nick zamordował Bobbi Kristinę. Myślę, że kiedy Nick zostanie aresztowany, wszystko zacznie spadać, jak domino" - mówiła Leolah.

Nickowi Gordonowi postawiono zarzuty znęcania się nad Bobbi Kristiną Brown i kradzieży środków z konta dziewczyny. Pozew przeciwko chłopakowi opiewa na 10 milionów dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bobbi Kristina Brown | Whitney Houston | Bobby Brown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy