Reklama

Reklama

Christina Aguilera zachwyca na nowych zdjęciach. Tak spędza czas pomiędzy koncertami

Christina Aguilera wrzuciła do sieci zdjęcia, na których odpoczywa między koncertami. Fani byli zachwyceni figurą 41-letniej gwiazdy.

Christina Aguilera wrzuciła do sieci zdjęcia, na których odpoczywa między koncertami. Fani byli zachwyceni figurą 41-letniej gwiazdy.
Christina Aguilera pokazała zdjęcia z krótkiego urlopu /Rodin Eckenroth/WireImage /Getty Images

Christina Aguilera promuje obecnie najnowszy hiszpańskojęzyczny album "AGUILERA", który ukazał się w czerwcu tego roku. Zapowiadał go m.in. single "Sueltame" (posłuchaj!), "Santo" i "Somos Nada".

W ramach promocji płyty wokalistka ruszyła w trasę koncertową po letnich festiwalach. W lipcu występowała m.in. na hiszpańskiej Majorce, a w sierpniu zaplanowała serię koncertów w Wielkiej Brytanii.

Aguilera zachwyca w bikini. Fani oniemieli

41-letnia gwiazda między koncertami w Hiszpanii i na Wyspach miała nieco czasu, aby odpocząć przed kolejnymi występami. Zdjęcia z krótkiego odpoczynku wrzuciła na Instagrama, czym rozgrzała fanów.

Reklama

Jej zdjęcia zebrały łącznie ponad pół miliona polubień. "Najpiękniejsza kobieta na świecie", "Nie możesz być aż tak piękna", "Królowa", "Wyglądasz pięknie i szczęśliwie" "Gorąco " - pisali fani. 

Aguilera o swoim wyglądzie

"Zawsze lubiłam eksperymentować, uwielbiałam tę teatralność, opowiadanie historii i wcielanie się w różne postaci zarówno w teledyskach jak i na scenie. Z natury jestem artystką, performerką. Teraz jestem w takim miejscu, również muzycznie, w którym noszę w sobie to wyzwalające uczucie pokazania tego, kim jestem, tego surowego piękna... Muszę się rozwijać, odkrywać, być artystką, tworzyć i przekształcać" - przyznała na łamach "Paper" Aguilera.

W innym wywiadzie gwiazda stanowczo podkreśliła, że zaakceptowała własne ciało. "Nie idę na żadną dietę, pogódźcie się z tym. Teraz jest mi dobrze" - stwierdziła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL