Reklama

Reklama

Cher weźmie ślub? Jej partner jest 47 lat młodszy!

Według doniesień tabloidu, Cher ma szykować się do ślubu. Kim jest jej tajemniczy wybranek?

Według doniesień tabloidu, Cher ma szykować się do ślubu. Kim jest jej tajemniczy wybranek?
Cher jest piosenkarką znaną na całym świecie /Jeff Spicer /Getty Images

W czerwcu amerykański tabloid donosił, że Cher zmaga się ze śmiertelną chorobą.

6 czerwca na Twitterze piosenkarki pojawiła się informacja, że jest bardzo chora i z tego powodu nie może wziąć udziału w protestach po śmierci George'a Floyda

"To mnie zabija, że nie jestem na ulicy, protestując w tym kluczowym momencie w historii" - napisała wtedy.

Dzień później zamieściła kolejny post. "Mam siedem nowych leków. Ledwo nadążam" - pożaliła się. W kolejnym wpisie dodała, że obudziła się i nie mogła oddychać. "The Globe" skomentował, że Cher "puka do drzwi nieba". 

Reklama

Teraz pojawiła się informacja, że piosenkarka ma szykować się do ślubu. Wiadomość podał magazyn "OK!". "Cher spotykała się w swoim życiu z wieloma mężczyznami, ale różnili się od jej nowego kochanka. Po prostu tak dobrze się dogadują" - mówi informator. Tajemniczy partner ma być od niej o 47 lat młodszy. Według doniesień, piosenkarka otrzymała od niego 16-karatowy żółty kamień szlachetny.

"Cher planuje założyć skandaliczną sukienkę. To częściowo przezroczysta suknia z cekinami z brokatowym nakryciem głowy, zaprojektowanym przez jej dobrego przyjaciela, Boba Mackie" - dodał informator. Z kolei strój pana młodego ma być inspirowany postacią Elvisa. W publikacji podano, że w uroczystości mają uczestniczyć takie gwiazdy, jak Dolly PartonTina Turner.

"Przysięga, że to już na wieczność. Ma świetnego faceta, a do tego mówi o zajęciu się polityką, a może nawet o odbyciu ostatniej trasy koncertowej ze swoim mężczyzną obok niej" - czytamy również w tabloidzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama