Reklama

Reklama

Charles Kelley z Lady A trafił do szpitala. Pokazał niepokojące zdjęcie

Charles Kelley, gwiazda zespołu country Lady A, niespodziewanie trafił do szpitala. Grupa była zmuszona odwołać najbliższe koncerty.

Chris Kelley trafił na oddział intensywnej terapii

Lady A w lipcu mieli po raz pierwszy wystąpić na scenie podczas Lakefront Music Fest w Minnesocie, był to ich pierwszy zaplanowany koncert od ponad 16 miesięcy.

Do występu jednak nie doszło, gdyż jeden z członków grupy - Charles Kelley - musiał pilnie trafić do szpitala.  Wkrótce okazało się, że wokalista doznał ostrego ataku wyrostka robaczkowego i musiał przejść operację.

"Po tak długim oczekiwaniu niewiele mogło nas powstrzymać od bycia z naszymi fanami. Niestety Charles miał zapalenie wyrostka robaczkowego" - komentowali muzycy i dodali, że ich kolega powoli dochodzi do siebie.

Reklama

"Charles jest w dobrych rękach i nadal modlimy się za jego powrót do zdrowia" - czytamy. Sam Kelley również skomentował swój stan.

"Siedząc tutaj jestem niesamowicie przybity, zwłaszcza, że przegapiliśmy nasz pierwszy koncert od 16 miesięcy. Ale stary dobry wyrostek miał inne plany. Nie wiedziałem nawet, czym jest wyrostek robaczkowy, do momentu aż wysłał mnie na ostry dyżur. Kocham was wszystkim i liczę, że wkrótce wrócimy" - skomentował.

Według najnowszych informacji udział Kelleya w najbliższych koncertów stanął pod znakiem zapytania.

Kim są Lady A?

Country'owe trio Lady A (w przeszłości działające jako Lady Antebellum) powstało w 2006 roku w Nashville. Grupę tworzą Charles Kelley (wokal), Dave Haywood (wokal, gitara, fortepian, mandolina) oraz Hillary Scott (wokal), którzy muzykę mają niejako we krwi. Scott to córka wokalistki country Lindy Davis, natomiast Kelley jest bratem innego wokalisty Josha Kelleya.

Zespół cieszy się statusem gwiazdy w ojczyźnie, a jego płyty regularnie trafiają do czołówki list przebojów. Debiut "Lady Antebellum" (2008) pokrył się podwójną platyną za sprzedaż ponad dwóch milionów egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych.

W ciągu niewiele ponad dekady trio zdążyło zgarnąć siedem statuetek Grammy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Antebellum | Chris Kelley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje