Reklama

Reklama

Chada wyjdzie z więzienia w 2016 roku?

Według informacji Step Records Tomasz Chada ma szansę na wcześniejsze wyjście z zakładu karnego. Raper miałby wyjść na wolność po wakacjach w 2016 roku.

Chada w klipie "Szukajcie aż znajdziecie"

"Jesteśmy po rozmowie telefonicznej z Tomkiem, który jak zawsze tryska dobrym humorem. Według słów adwokata, istnieje możliwość, że Tomek wróci na wolność znacznie szybciej, niż można było się tego pierwotnie spodziewać. Jeśli wszystko ułoży się po dobrej myśli, to Chada pojawi się z powrotem w drugiej połowie 2016 roku" - poinformowali przedstawiciele wytwórni.

Przypomnijmy, że raper został zatrzymany w okolicach Żywca w lutym 2015 roku. Chada nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Krótki pościg zakończył się schwytaniem artysty, który miał zachowywać się agresywnie. Dodatkowo wylegitymował się on dokumentami, które nie należały do niego.

Reklama

Chada był ścigany listem gończym od lipca 2014 roku (w zakładzie karnym nie przebywał od grudnia 2013 roku), a sprawę upubliczniono w październiku 2014 roku. Sprawą natychmiast zainteresowały się media, co jednak nie sprawiło, że raper szybciej wrócił do odsiadywania kary.

Przypomnijmy, że w czerwcu premierę miała płyta projektu Kontrabanda (Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U.) "Brat Bratu Bratem", natomiast w grudniu 2014 roku na półki sklepowe trafił solowy krążek rapera pt. "Efekt Porozumienia".

Zobacz klip "Szukajcie aż znajdziecie":

Sprawdź tekst utworu "Szukajcie aż znajdziecie" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy