Reklama

Reklama

Catz 'n Godz i Baasch razem. Zobacz teledysk "Jestem"

Do sieci trafiła piosenka "Jestem" zapowiadająca szykowaną na jesień nową płytę duetu Catz 'n Dogz. Tym razem szczecińska grupa zaprosiła do współpracy Baascha.

Do sieci trafiła piosenka "Jestem" zapowiadająca szykowaną na jesień nową płytę duetu Catz 'n Dogz. Tym razem szczecińska grupa zaprosiła do współpracy Baascha.
Baasch pojawił się w utworze duetu Catz 'n Godz /Adam Burakowski /Reporter

Catz 'n Dogz tworzą Wojtek TarańczukGrzegorz Demiańczuk. Duet ze Szczecina zaliczany jest do polskich eksportowych reprezentantów sceny techno.

Na swój nowy album zaprosili wykonawców, których cenią i słuchają na co dzień, którzy zachwycili ich swoim talentem. Nowe utwory opowiadają o miłości, samotności, codziennych zmaganiach, próbach szukania szczęścia w często nieprzyjaznym świecie.

Pierwszą odsłoną nadchodzącego albumu jest utwór "Jestem" z gościnnym udziałem Baascha. Producent, kompozytor i wokalista ma na koncie Fryderyka za album "Noc", a ostatnio był kuratorem sceny electro podczas Wodecki Twist Festiwal w Krakowie.

Reklama

Jego oryginalna barwa głosu, charyzma i mocne teksty od dawna podobały się Catz 'n Dogz. Wreszcie ich muzyczne drogi się przecięły i powstał utwór "Jestem" - jeden z najważniejszych na płycie według Wojtka i Grzegorza. To mocna opowieść o tolerancji i szukaniu prawdy o sobie, o maskach, które czasem nakładamy sami lub przyklejają je nam inni. O tym, że każdy ma prawo do własnej drogi i szczęścia.

"To utwór o tym, że wszyscy jesteśmy różni, ale niepotrzebne są nam etykietki i podziały. One często powstają dla korzyści politycznych. Tak naprawdę jesteśmy tu wszyscy razem od zawsze. Wystarczy się uważniej rozglądać, spróbować się nawzajem zauważyć i zrozumieć. Nie liczą się nazwy, liczą się ludzie" - podkreśla Baasch.

Fani Catz 'n Dogz mieli już okazję usłyszeć "Jestem" w wersji klubowej, teraz premierę ma wersja studyjna oraz teledysk wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego. Za produkcję klipu odpowiedzialne było ShootMe Visual Artists.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Catz 'N Dogz | Baasch | teledyski | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama