Reklama

Carrie Underwood: Pierwszy występ po wypadku

Powrót Carrie Underwood na scenę był największym wydarzeniem gali rozdania nagród ACM. 35-letnia wokalistka otrzymała owacje na stojąco.

Powrót Carrie Underwood na scenę był największym wydarzeniem gali rozdania nagród ACM. 35-letnia wokalistka otrzymała owacje na stojąco.
Carrie Underwood wróciła po wypadku /Ethan Miller /Getty Images

Carrie Underwood wystąpiła na niedzielnej gali ACM Awards i wykonała swój najnowszy singel "Cry Pretty". Był to pierwszy występ wokalistki po jej poważnym wypadku z listopada 2017 roku.

Wokalistka oprócz zwichnięcia kostki, doznała obrażeń twarzy, a lekarze musieli założyć jej 40 szwów.

"Kiedy będę gotowa stanąć przed kamerą, chciałabym, abyście zrozumieli, że wyglądam teraz nieco inaczej. Mam nadzieję, że różnice będą minimalne, ale nie wiem jak to się skończy" - napisała na początku tego roku.

W kwietniu Carrie Underwood w końcu pokazała fanom swoją twarz po wypadku. Kolejnym etapem dla wokalistki był pierwszy publiczny występ.

Reklama

"Przygotowuje się do weekendu" - napisała na Instagramie, publikując fotografię z prób. Nieco wcześniej wokalistka zdradziła swoim fanom, ze jej leczenie przebiega bardzo dobrze.

"Po pierwsze, fizycznie, radzę sobie obecnie całkiem nieźle! Mój nadgarstek wrócił do 90 procent pełen sprawności. Moja twarz również całkowicie się zagoiła. Zdecydowanie czuje się sobą" - przyznała.

Underwood po swoim występie otrzymała owacje na stojąco. "Zwaliłaś mnie z nóg" - powiedział Keith Urban.

Również w sieci powrót wokalistki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Carrie Underwood zamierza pójść za ciosem i jeszcze w tym roku wydać swój szósty album studyjny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Carrie Underwood

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy