Reklama

Cardi B z wpadką na scenie. Kostium rozdarł się na oczach fanów

Ten koncert Cardi B na pewno na długo zapamięta sama raperka, jak też jej fani. Podczas występu kombinezon, w którym występowała gwiazda pękł w najgorszym z możliwych miejsc. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach, które teraz krążą po sieci.

Cardi B podczas występu rozdarł się kombinezon, w którym występowała

Cardi B wystąpiła ostatnio podczas trwającego od 13 do 16 czerwca Bonnaroo Music & Arts Festival 2019. Gwiazda jak zwykle przygotowała niesamowity koncert pełen widowiskowych choreografii oraz oryginalnych strojów. Raperka nie wstydzi się odsłaniać swojego ciała i słynie z pokazywania się w wyzywających kreacjach.

Tym razem, podczas festiwalowego koncertu postawiła na zabudowany, kolorowy kombinezon, który jednak mocno opinał jej ciało, podkreślając krągłości. Niestety materiał, z którego uszyty był strój, nie wytrzymał wszystkich wygibasów artystki na scenie i pękł w najgorszym z możliwych miejsc.

Reklama

Kiedy artystka wypięła mocniej pupę podczas tańca, materiał rozdarł się wprost na oczach fanów i fotoreporterów. Wstydliwa wpadka nie umknęła niczyjej uwadze.

Cardi B, choć z pewnością nie był to dla niej najprzyjemniejszy moment, szybko zmieniła strój kontynuując swój występ w szlafroku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje