Reklama

Reklama

Cardi B odwołuje trasę koncertową z powodu ciąży

Cardi B odwołała wszystkie występy w ramach letnich festiwali, gdyż jak sama przyznała jej ciąża sprawia, "że ledwo jest w stanie oddychać".

Cardi B musi przerwać karierę na czas ciąży

Przypomnijmy, że zdobywająca coraz większą popularność Cardi B potwierdziła ciążę w trakcie swojego występu w programie "Saturday Night Live" i tym samym ucięła wszystkie spekulacje na ten temat.

Informacja o zaawansowanej ciąży zbiegła się z intensywną premierą debiutanckiej płyty raperki pt. "Invasion of Privacy". Wschodząca gwiazda nie zamierzała jednak odpuścić wszystkich spotkań i wywiadów, czym naraziła się na mnóstwo negatywnych komentarzy.

"Jestem dorosłą kobietą, mam 25 lat i jestem milionerką... Jestem na to gotowa. Naprawdę zastanawia mnie i obrzydza takie zachowanie. Dlaczego nie mogę mieć tego i tego? Dlaczego muszę wybierać pomiędzy karierą a dzieckiem? Chcę obu rzeczy!" - grzmiała w iHeart Radio po negatywnych komentarzach na temat jej życia prywatnego i na temat tego, że zdecydowała się na dziecko w momencie swojej największej popularności.

Reklama

Punktem kulminacyjnym promocji płyty Cardi B był jej występ podczas festiwalu Coachella. Raperka, ucharakteryzowana na zmarła Lisę "Left Eye" LopesTLC, dała 35-minutowy występ podczas którego twerkowała i tańczyła, zupełnie nie przejmując się ciążowym brzuszkiem. Cardi na Coachelli pojawiła się też 22 kwietnia.

Ostatnim występem 25-letniej gwiazdy przed przerwą będzie ten podczas Broccoli City Festival. Raperka w nagraniu na Instagramie postanowiła ze względu na swój stan musi nieco przyhamować i wypocząć.

"Chciałabym, abyśmy mieli jasność. Występ na Broccoli Fest będzie moim ostatnim... na jakiś czas. Jak wiecie... mały ciągle rośnie, mogę ciągle chodzić, ale w rzeczywistości... zdzira ledwo może oddychać" - podsumowała w swoim stylu raperka.

Gwiazda zrezygnowała więc z koncertów na amerykańskich festiwalach (w tym na Panorama Music Festival w Nowym Jorku). Cardi nie wystąpi też w Irlandii i Norwegii, gdzie zapowiedziano jej występy.

Już wcześniej raperka odwołał swój występ na festiwalu Wireless, który zaplanowany został na lipiec. To właśnie wtedy, według doniesień mediów, na świat ma przyjść dziecko 25-latki.

Kiedy natomiast Cardi powróci na scenę? Raperka zapowiedziała, że jej kolejne koncerty odbędą się już we wrześniu w ramach trasy "2K Magic Tour" Bruno Marsa.

"Chciałabym wszystkim wam podziękować. Wrócę na trasę Bruno Marsa" - dodała raperka.

Przypomnijmy, że Cardi B obecnie jest zaręczona z Offsetem, członkiem hiphopowego składu Migos. Do zaręczyn doszło w październiku na koncercie w Filadelfii. Pierścionek zaręczynowy wart był ponad pół miliona dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cardi B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje