Reklama

Cara Delevingne bezdomną w teledysku "River Water" The Spencer Lee Band

The Spencer Lee Band zaprosili do swojego nowego teledysku Carę Delevingne. Światowej sławy modelka i aktorka wcieliła się w nim w rolę bezdomnej narkomanki.

Cara Delevingne w teledysku "River Water"

Piosenka "River Water" nawiązuje do przeszłości frontmana zespołu Spencera Lee, który był bezdomnym muzykiem i żył na ulicach Los Angeles. Artysta karierę zaczął robić dopiero, gdy pomocną dłoń podał mu Scooter Braun, menedżer m.in. Justina Biebera i Ariany Grande. Dzięki temu wokalista podpisał kontrakt z Republic Records.

Reklama

"Ludzie często mijają na ulicach bezdomnych, a ja chcę, aby zdali sobie sprawę, że te osoby - takie same jak ty i ja - starają się stanąć na nogi" - tłumaczył.

"Cara pojawiła się na planie i totalnie pozamiatała w teledysku" - komplementował modelkę muzyk. "Klip powstał, aby pokazać, że jednego dnia wszystko jest w porządku, a drugiego jesteś bezdomny" - dodał Lee.

Przypomnijmy, że Cara Delevingne w ostatnim czasie próbowała zrobić karierę filmową. Wystąpiła m.in. w filmach "Legion samobójców" i "Valerian i Miasto Tysiąca Planet".

Zobacz klip "River Water" z udziałem Cary Delevingne:

Sprawdź tekst utworu "River Water" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Spencer Lee Band | Cara Delevingne | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje