Reklama

Reklama

Blond Dua Lipa elektryzuje w tańcu (nowy teledysk "Electricity")

W sieci pojawił się teledysk do utworu "Electricity", który Dua Lipa nagrała z duetem Silk City (Diplo i Mark Ronson). Na potrzeby klipu brytyjska wokalistka przefarbowała włosy na blond.

Dua Lipa połączyła siły z Silk City

Poprzedni hit z wokalem Duy Lipy nie zszedł jeszcze z playlist stacji radiowych (mowa o "One Kiss" z Calvinem Harrisem), a w kolejce do miana hitu najbliższych tygodni szykuje się kolejna produkcja z jej udziałem - "Electricity".

Posłuchaj utworu "One Kiss" w serwisie Teksciory.pl

Utwór wokalistka nagrała z superduetem Silk City, czyli DiploMarkiem Ronsonem. Warto dodać, że tekst tego house’owego, opartego na brzmieniu klawiszy numeru napisali m.in. Romy Madley-Croft z The xx, a także Diana Gordon, autorka utworów z ostatniej płyty Beyonce - "Lemonade".

Reklama

"Electricity’ to czwarta produkcja Silk City, w poprzednich gościnnie udzielali się na wokalu Daniel Merriweather ("Only Can Get Better"), Mapei ("Feel About You") oraz Goldlink i Desiigner ("Loud"). Nazwa projektu pochodzi od klubu w Filadelfii, w którym Ronson i Diplo po raz pierwszy spotkali się w okolicach roku 2000. Mimo że od tamtego czasu obaj panowie się przyjaźnią, jest to ich pierwszy wspólny projekt muzyczny.

Zobacz teledysk "Electricity":

Sprawdź tekst utworu "Electricity" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje