Reklama

Björk w kapsule czasu

Björk, charyzmatyczna islandzka wokalistka, jest jedną z 20 osób ze świata sztuki i show-biznesu, które włożyły związane z nimi pamiątki do specjalnego, pamiątkowego pudełka, mającego przypominać tworzone dość często w ostatnim czasie "kapsuły czasu". Takich skrzyneczek o wymiarach 25 x 30 cm powstanie w sumie sto, a nabyć je będzie można za około 1700 dolarów.

Według informacji umieszczonych na oficjalnej stronie Björk, artystka zdecydowała się włożyć do pudełka zdjęcie z teledysku do kompozycji "Pagan Poetry", na którym ręcznie napisała tekst tej piosenki.

Reklama

Wśród innych osób, które zostały zaproszone do wzięcia udziału w tym projekcie, znaleźli się m.in. słynny fotograf Nick Knight oraz supermodelka Kate Moss, która umieściła w pudełku swój... pocałunek.

Fani Björk, których nie stać na takie pamiątki, mogą zaopatrzyć się w książkę autorstwa samej wokalistki. Wydawnictwo można nabyć w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i japońskim, a wielbiciele artystki znajdą w nim wiele fotografii, teksty piosenek, a także grafiki i obrazy, które specjalnie dla potrzeb tej książki zgodzili się namalować jej przyjaciele.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pudełka | kapsuła | kapsuła czasu | Björk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje