Reklama

Beyonce podaje przepis na lemoniadę (nowy teledysk "All Night")

Beyonce zaprezentowała teledysk do utworu "All Night" z jej płyty "Lemonade". W klipie pojawiają się fragmenty prywatnych nagrań wokalistki.

Beyonce pokazała fanom prywatne nagrania

Teledysk do piosenki "All Night" jest częścią godzinnego filmu, na który składają się wszystkie utwory z towarzyszącymi im klipami, pochodzące z albumu Beyonce "Lemonade".

Reklama

Szósta płyta studyjna Beyonce ukazała się pod koniec kwietnia tego roku i jest drugim albumem koncepcyjnym w karierze artystki.

Teledysk "All Night" rozpoczyna się od słów Beyonce, która podaje przepis na lemoniadę. W klipie "All Night" wykorzystano prywatne nagrania z życia Beyonce i jej rodziny. Widzimy m.in. archiwalne fragmenty z jej ślubu z Jayem Z oraz jego zabawy z ich córeczką Blue Ivy.

Pierwszym zwiastującym album singlem był utwór "Formation", który Beyonce po raz pierwszy na żywo wykonała podczas tegorocznego finału Super Bowl 50.

Płytę promowały również piosenki "Sorry" i "Hold Up" - do nich również powstały teledyski dostępne w serwisie Youtube  - oraz "Freedom", "Daddy Lessons" i najnowszy "All Night".

Za jego produkcję utworu "All Night" odpowiada Diplo.

Zobacz teledysk "All Night":

Sprawdź tekst piosenki "All Night" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje