Behemoth: Amerykanin zastąpi Inferno

Podczas letniej trasy po Ameryce Północnej funkcję perkusisty pomorskiego Behemotha pełnić będzie Jon Rice.

Jon Rice zagra z grupą Behemoth na trasie w Ameryce Północnej

30-letni perkusista z USA zastąpi tymczasowo Zbigniewa "Inferno" Promińskiego, który spodziewa się właśnie przyjścia na świat drugiego potomka.

Reklama

"Stanie się to w lipcu. Stąd muszę przeprosić wszystkich fanów za to, że nie zdołam wziąć udziału w letniej trasie po Ameryce Północnej. Jestem przekonany, że Jon Rice, niesamowity perkusista z bogatym doświadczeniem i nasz dobry przyjaciel, bez problemów zasiądzie na moim perkusyjnym tronie na ten krótki okres i rozgrzeje scenę do czerwoności" - napisał Inferno.

Wyjaśnijmy, że Jon Rice to jeden z najbardziej rozchwytywanych perkusistów młodego pokolenia. Udzielał się m.in. w grupach Crown The Lost, Job For A Cowboy, a obecnie gra w rockowym Scorpion Child. Muzyk z Pittsburgha w Pensylwanii grał również trasy w szeregach 1349, The Red Chord, Revocation i Sirenii.

Dodajmy, że na wspomnianej letniej trasie po Ameryce Północnej, która rozpocznie się już w środę, 12 lipca, Behemoth występować będzie w towarzystwie samego Slayera oraz Lamb Of God.

Zespół nadal pracuje też nad następcą albumu "The Satanist" (2014 r.), którego premierę zaplanowano wstępnie na jesień 2018 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Behemoth

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje