Reklama

Becky G: Chcę być jak Jennifer Lopez

Wokalistka Becky G przyznała, że chciałaby w przyszłości odnosić sukcesy i cieszyć się uznaniem, tak jak Jennifer Lopez.

Dla Becky G Jennifer Lopez to osoba godna naśladowania

20-letnia Becky G oficjalnie zadebiutowała w 2013 roku z płytą "Play It Again". Zanim jednak do sprzedaży trafił jej album, wokalistka zaprezentowała single "Problem" oraz "Becky From The Block". Ten drugi nawiązywał do znanego utworu Jennifer Lopez "Jenny From The Block" z 2002 roku.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Becky From The Block" w serwisie Teksciory.pl!

Niedługo później do numeru powstał teledysk, w którym epizod zagrała również sama J.Lo. Becky opowiedziała Access Hollywood Live, jak do tego doszło.

"Jakimś cudem o utworze dowiedział się Benny Medina (menedżer Lopez - przyp. red.), puścił jej piosenkę i dwa dni później, kiedy pojawiłam się w studiu, ona już tam była" - wspominała piosenkarka o meksykańskich korzeniach.

Wokalistka wciąż utrzymuje kontakt ze swoją starszą koleżanką z branży. Chciałaby także, aby jej kariera była równie udana.

"Wiem, że jestem jeszcze bardzo młoda i nie będę miała dzieci przez długi czas, ale to, że widzę kogoś takiego jak ona, która zrobiła tyle rzeczy w życiu, a dodatkowo jest jeszcze w stanie skupić się na rodzinie, nie poświęcając własnych marzeń, inspiruję mnie" - podsumowała Becky G.

24 marca do kin trafił film "Power Rangers", w którym wokalistka zagrała żółtą wojowniczkę, Trini.

Sprawdź tekst piosenki "Jenny From The Block" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Becky G

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje