Reklama

Bebe Rexha zakochana. Kim jest nowy chłopak wokalistki?

Bebe Rexha ma nowego faceta. Wokalista udostępniła zdjęcie pocałunku z tajemniczym mężczyzną. Media plotkarskie szybko ustaliły jego tożsamość.

Bebe Rexha ma nowego faceta. Wokalista udostępniła zdjęcie pocałunku z tajemniczym mężczyzną. Media plotkarskie szybko ustaliły jego tożsamość.
Bebe Rexha pokazała zdjęcie z chłopakiem /Invision /East News

Na Insta Stories Bebe Rexy pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda i autorka tekstów całuje się z zasłoniętym mężczyzną. Wokalistka składa mu też życzenia z okazji urodzin.

Plotkarskie media szybko ustaliły, że nowym wybrankiem 31-letniej gwiazdy jest twórca filmowy Keyan Safyari.

Para spotyka się od kilku miesięcy, ale swój związek starają się trzymać w tajemnicy.

Bebe Rexha w ostatnich miesiąca wystawiła fanów na sporą próbę. Jej ostatni utwór - "You Can’t Stop The Girl" (zobacz klip!) - nagrany do filmu "Czarownica 2" ukazał się we wrześniu 2019 roku. W zeszłym roku artystka zaprezentowała jeszcze dwa utwory - "Last Hurrah" (sprawdź!) i "Harder" (posłuchaj!) nagrany z Jax Jones.

Reklama

Na nowy album wokalistki jej fani czekają jeszcze dłużej. Jej oficjalny debiut miał premierę w czerwcu 2018 roku. Rexha zdecydowała się zabrać głos i wyjaśnić, dlaczego od pewnego czasu nie słychać, aby nad czymkolwiek pracowała.

"Wiem, że moi fani są sfrustrowani, bo chcą nowej muzyki. Obiecuję wam, że wraz z moimi ludźmi pracujemy ciężej niż zwykle. Każdego dnia, każdego tygodnia. Nie zatrzymaliśmy się. To będzie najlepszy projekt, nad jakim kiedykolwiek pracowałam i mój ulubiony album. Nie mogę się doczekać, aż w końcu go usłyszycie. Uznaliśmy jednak, że nie to nie jest dobry czas, aby wypuścić płytę. W momencie, gdy sytuacja na świecie się uspokoi, wypuścimy wszystko. Czekamy na odpowiedni moment. Przyrzekam, że warto czekać" - napisała na Instagramie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bebe Rexha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama