Reklama

Reklama

Bebe Rexha opowiedziała o randkach z kobietami

Bebe Rexha przyznała, że zdarzyło jej się umawiać z kobietami. Również tymi z pierwszych stron gazet.

Bebe Rexha przyznała, że zdarzyło jej się umawiać z kobietami. Również tymi z pierwszych stron gazet.
Bebe Rexha opowiedziała o swoim życiu prywatnym /FaceToFace /Reporter

We wrześniu 2020 roku na Insta Stories Bebe Rexy pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda i autorka tekstów (sprawdź!) całuje się z zasłoniętym mężczyzną. Wokalistka składa mu też życzenia z okazji urodzin.

Plotkarskie media szybko ustaliły, że nowym wybrankiem 31-letniej gwiazdy jest twórca filmowy Keyan Safyari. Para spotyka się od kilkunastu miesięcy, ale swój związek starają się trzymać w tajemnicy.

Bebe przyznała, że jest zakochana i bardzo szczęśliwa, jednak na razie nie zamierza oficjalnie przedstawiać swojego chłopaka w mediach społecznościowych, dopóki nie będzie z nim zaręczona.

Reklama

W rozmowie z "Gay Time" gwiazda przyznała, że w przeszłości zdarzało jej się umawiać z kobietami i jak dodała, nawet z takimi z pierwszych stron gazet, ale ostatecznie uznała, że takie romanse nie są dla niej.

"Czy umawiałam się z dziewczynami? Tak. I to ze sławnymi, ale nie będę ich wymieniała z nazwiska. Czy zakochałam się w jakiejś dziewczynie? Tak. Ale obecnie jestem w związku z facetem" - przyznała.

"Jedyną rzecz, jaką mogę zdradzić, to fakt, że gdy byłam w związku z dziewczyną, zrobiło się zbyt emocjonalnie" - dodała.

Rexha przyznała też, że jest dumna z faktu, że stała się jedną z ikon dla osób LGBT+. "Nie jestem w stanie zliczyć, jak wielu fanów napisało do mnie, że ujawniło się przed swoimi rodzicami, a potem zostali wyrzuceni z domu i zostali jedynie z pieniędzmi zaoszczędzonymi na moje koncerty. Nie zdawałam sobie sprawy, że moja muzyka potrafi takie rzeczy, że może dawać ludziom tyle siły" - opowiadała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL