Bebe Rexha i Florida Georgia Line z rekordem za "Meant To Be"

Bebe Rexha wraz zespołem Florida Georgia Line przez 35 tygodni utrzymują się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych utworów country w Stanach Zjednoczonych z piosenką "Meant To Be". Tym samym ustanowili nowy rekord zestawienia.

Bebe Rexa ma powody do świętowania

Do tej pory utworem, który utrzymywał się najdłużej na szczycie listy Billboard Hot Country Songs, był "Body Like a Back Road" Sama Hunta. Piosenka spędziła na pierwszym miejscu 34 tygodnie.

Reklama

Tym samym wokalistka i zespół stali się najdłużej panującymi wykonawcami w 60-letniej historii zestawienia.

"Meant To Be" na pierwszym miejscu listy znajduje się od grudnia 2017 roku. Piosenka zadebiutowała 24 października zeszłego roku.

"Jestem zaszczycony byciem twórcą i wykonawcą tego utworu. Jestem wdzięczny, że mogłem być jedną z wielu osób, które włożyły w niego wiele energii i stworzyły w ten sposób historię. Teraz nadszedł czas wrócić do studia i pobić kolejne rekordy" - stwierdził Tyler Hubbard.

"Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że ‘Meant to be’ spędziła lepszą część roku na szczycie. Więź, jaką czujemy z naszymi fanami, sprawia, że nasza muzyka jest wyjątkowa. Bebe i jej ludzie byli też świetnymi współpracownikami" - stwierdził natomiast Brian Kelly.

"Meant to Be" trafił na debiutancką płytę Bebe Rexhy "Expectations".

Dowiedz się więcej na temat: Bebe Rexha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje