Reklama

Reklama

Beata Kozidrak wspiera parę gejów ("Niebiesko-zielone")

Beata Kozidrak na swoim facebookowym profilu zamieściła wideo nakręcone przez Jakuba i Dawida do jej przeboju "Niebiesko-zielone".

Beata Kozidrak pochwaliła wideo Jakuba i Dawida

"Gratuluję kreatywności! Świetna robota! Cieszę się, że 'Niebiesko-Zielone' otwiera Wam wyobraźnię! Uwielbiam takie niespodzianki!" - napisała Beata Kozidrak.

"Po prostu kosmos!" - tak na tę wiadomość zareagowali Jakub i Dawid, którzy od kilku lat są parą.

Ich wideo do piosenki "Niebiesko-zielone" to trzeci klip. Wszystko zaczęło się od nakręconego nad polskim morzem wakacyjnego wideo do piosenki "Some Other Summer" Roxette. Nagranie po kilku dniach trafiło do Pera Gessle, lidera szwedzkiej formacji.

Wakacyjne wideo stało się przebojem - w ciągu czterech miesięcy zostało odtworzone prawie 350 tys. razy.

Reklama

Jakub i Dawid nigdy nie byli wielkimi fanami Beaty i Bajmu: "Zawsze wydawało nam się, że to muzyka bardziej naszych rodziców - wyjaśnia Dawid - Dwa lata temu trafiliśmy jednak na koncert Bajmu i byliśmy pod wielkim wrażeniem jak Beata Kozidrak potrafi śpiewać. W tym roku obaj natomiast zachwyciliśmy się jej solową płytą, a, że rzadko podoba nam się to samo, to postanowiliśmy właśnie z niej wybrać piosenkę" - tłumaczy, dlaczego sięgnęli po utwór "Niebiesko-zielone".
Ich klip powstawał w myśl hasła, które sami wymyślili: "Z Beatą piechotą nie tylko do lata". Dlatego umieścili w nim wszystkie cztery pory roku.

Lato nagrali jeszcze we wrześniu we Włoszech, jesień w październiku Bieszczadach, a zimę w listopadzie w Zakopanem.

"Generalnie jak kończy się lato wszyscy się smucą - tłumaczy Jakub - My chcieliśmy pokazać, że jesienią i zimą też można się nieźle bawić. Szczególnie przy dobrej muzyce".

Sprawdź tekst piosenki "Niebiesko-zielone" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje