Reklama

Beata Kozidrak podczas festiwalu w Opolu uczci pamięć niedawno zmarłej mamy

W poniedziałek, 31 sierpnia, zmarła mama Beaty Kozidrak. Można była przypuszczać, że w związku z tym piosenkarka odwoła swój występ na najbliższym festiwalu opolskim. Gwiazda ogłosiła jednak, że pojawi się na scenie. Co więcej, w sobotę zaśpiewa w hołdzie dla swojej mamy jej ukochany utwór.

Beata Kozidrak wystąpi na kolejnej edycji festiwalu w Opolu

Beata Kozidrak w poniedziałek podzieliła się z fanami smutną informacją. 

Reklama

"Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko, co jest mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. 

Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknię za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie" - ten oto poruszający wpis zamieściła artystka na Instagramie.

Mimo tej osobistej tragedii piosenkarka nie odwołała swojego udziału w 57. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który rozpocznie się w piątek, 4 września. 

"W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią. Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem, że w sobotę chciałby usłyszeć 'Dwa serca, dwa smutki' - jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie mamo, a ze mną miliony wspaniałych wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami" - napisała na swoim profilu.

"Dwa serce, dwa smutki" to piosenka Bajmu z 1985 r., skomponowana przez Jarosława Kozidraka, autorem tekstu jest Beata Kozidrak. Piosenkarka napisała go po narodzinach starszej córki, dzieląc się w nim troskami, jakie towarzyszą matce.

Według pierwotnych planów Kozidrak ma też wystąpić na niedzielnym koncercie "Cisza, jak ta", dedykowanym pamięci Romualda Lipki, lidera Budki Suflera, który zmarł w lipcu. Artyści wykonają jego piosenki w nowych aranżacjach. 

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje