Reklama

Basista Hunter basistą Vadera!

Simon, szarpiący do tej pory cztery struny w szczytnieńskiej grupie Hunter, otrzymał tymczasowo posadę basisty w legendzie polskiego death metalu, grupie Vader. Pierwszym sprawdzianem dla muzyka jest objazdowa trasa Thrash'em All Festival. Sprawdzian wypada dla Simona bardzo korzystnie i wszystko wskazuje, że do Petera i spółki dołączy już na stałe.

Simon zastąpił w Vaderze Shambo, długoletniego basistę najsłynniejszej polskiej formacji poza granicami kraju, który od pewnego czasu miał poważne kłopoty z wywiązywaniem się z obowiązków, które nakładało na niego członkostwo w pochodzącej z Olsztyna grupie.

Reklama

Nowy basista - oprócz odpowiednich umiejętności - legitymuje się również bardzo długimi włosami, którymi zamiata scenę każdego wieczoru w czasie trwającego od 5 listopada Thrash'em All Festival. Zarówno fani, jak i członkowie grup występujących obok Vadera na trasie są zgodni, że sprawdzian wypada dla Simona nad wyraz korzystnie i niebawem zostanie ogłoszone jego oficjalne członkostwo w tym zespole.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hunter | Vader | festiwal | sprawdzian | Simon | basista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje