Reklama

Basia znów z Matt Bianco

17 maja ukaże się w Polsce najnowsza płyta brytyjskiej pop-jazzowej grupy Matt Bianco, "Matt's Mood". W ramach promocji albumu zespół, w którego składzie znów pojawiła się nasza rodaczka Basia Trzetrzelewska, odwiedzi nasz kraj.

Matt Bianco powstał w 1982 roku na gruzach formacji Blue Rondo a la Turk. Dwa lata później zespół wydał debiutancką płytę "Whose Side Are You On?", na której zaśpiewała pochodząca z Jaworzna Basia Trzetrzelewska.

Reklama

Kolejna płyta, "Matt Bianco" (1986) powstała już bez udziału polskiej wokalistki, która rozpoczęła karierę solową i jako jedna z nielicznych polskich piosenkarek odniosła sukces na Zachodzie.

Od kilku lat ani Basia, ani Matt Bianco nie pojawiali się na listach przebojów. Być może zmieni się to za sprawą ich pierwszej wspólnej płyty od 20 lat.

Lista utworów z płyty "Matt's Mood":

1. Ordinary Day (4.38)
2. I Never Meant to (4.52)
3. Wrong Side Of The Street (4.04)
4. La Luna (4.04)
5. Say The Words (3.42)
6. Golden Days (4.21)
7. Ronnie's Samba (4.11)
8. Kaleidoscope (4.25)
9. Slip & Sliding (4.20)
10. Matt's Mood III (5.33)

Zespół Matt Bianco przyjedzie do Polski w piątek, 14 maja. Podczas trzydniowego pobytu w naszym kraju nie zagra jednak koncertu, będzie natomiast udzielać wywiadów, być może spotka się też z fanami w jednym z salonów muzycznych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matt Bianco | Basia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje